AC Brotherhood vs AC Black Flag

TylerrDurden

Decapat
Yer
Lou's Bar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi 200v
İlk defa AC oynayacağım (Origins'i yarıda bırakmıştım) İlk hangisini oynamalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Flag çok gelişmiş bir oyun ama Ezio serisini bi denemen lazım o yüzden Ac Brotherhood oyna. Daha çok seversin diye düşünüyorum veya istersen Ac2 ile başla sonra Ac Brotherhood, Ac Revelations diye gidip Ezio 3'lemesini tamamlarsın.

Black Flag çok gelişmiş bir oyun ama Ezio serisini bi denemen lazım o yüzden Ac Brotherhood oyna. Daha çok seversin diye düşünüyorum veya istersen Ac2 ile başla sonra Ac Brotherhood, Ac Revelations diye gidip Ezio 3'lemesini tamamlarsın.
kesinlikle katılıyorum

AC Brotherhood ve Revelations görsellik gri olduğu için oynayasim gelmiyor. Gorunum de arıyorum aslında. Black flag daha iyi bence
brotherhood güzel gelmiyebilir ama revelations tam sana layık çok güzel bence

Adam olana Brotherhood çok bile.

AC'nin ilk oyununu oynadınız mı hiç hocam?
hocam ben ilk oyununa pek alışamadım

İlk defa AC oynayacağım (Origins'i yarıda bırakmıştım) İlk hangisini oynamalıyım sizce?
Serinin en iyi yanı zaten Ezio üçlemesi.Revelatios'u pek beğenmesemde 2.oyunu ve özelliklede Brotherhood'u çok severim.Seride en sevdiğim oyundur Brotherhood.Revelations ise İstanbul'da geçmesi ile belki bir nebze telafi edebilir kendini.Ben kesinlikle Ezio üçlemesini tavsiye ederim.Hem daha sonra oynamak isterseniz Black Flag'den Ezio üçlemesine dönmek zor olacaktır hem grafiksel hem mekanik açısından.

Geri
Yukarı