70 TL'ye internet paketi tavsiyesi

celal12

Decapat
Max. 70 TL'ye 200 GB kotalı sınırsız internet arıyorum. İndirme hızı yüksek olursa iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Websitelerinde modemli tarife göremedim ama arayıp konuşmak lazım. Yanlış hatırlamıyorsam bir tanıdığım verdiklerini söylemişti.

Bildiğim kadarıyla Turknet altyapısında değilseniz azami 35 mbps indirme 3 mbps yükleme veriyor. Netspeed ise bu tarifede azami 75 mbps indirme 4 mbps yükleme veriyor.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum sorduğunuz sorunun cevabı bulunduğunuz yere göre değişiyor. X şehrinde y mahallesinde biri Turknet'ten çok memnunken, hemen yan mahallede birisi sorunlarla boğuşabiliyor. Yani nereye bağlatacağınızdan bağımsız olarak Turknet kesinlikle iyidir, ya da kesinlikle Netspeed'i seçmelisiniz demek doğru olmaz. Ben de Turknet kullanıyordum. Ping değerlerim yüksekti. Ping değerlerine müdahale edemeyeceklerini söylediler. Ben de ayrıldım.

Altyapınızın hangi hızı desteklediğini bulun, ona göre bir seçim yapın derim.

Ayrıca Netspeed'in ADSL tarifeleri de var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı