700.000TL'ye kadar sportif görünen araba tavsiyesi

Passat B6 deyip Insignia parçası bulunmaz, sanayiden çıkmaz demeniz ayrı komedi. (Konuda gördügüm en gerçek dışı, saçma cevap) demeniz ayrı komedi.

Hocam parça stokta yoksa her markada servise gelmesi birkaç hafta sürebiliyor parçaya bağlı olarak, kör sultan biliyor bunu ama bu arkadaş bihaber gibi.

B6 Insignia'dan daha kaliteli.

Eki Görüntüle 1996016Eki Görüntüle 1996017
Her hafta bekleme süresini arttıracak mısın?😀 1 ay bile uzun değil.

Değişiyor tekrardan sıkıntı yaşadık Opel'de yeni oldu bu diğer arabalar Opel'den daha iyi.

@Melih0192 Siz öneri yapmıyorsunuz yalnız, anlamadığınız nokta bu.
Hatta şu şekilde bir cümleniz bile var;

Opel arabaları hayatta alınmaz, Fiat alırım Opel almam.

Yukarıda bir arkadaş Insignia önermiş, "Opel hayatta alınmaz, parça sıkıntısı var" diyerekten bir önceki mesajınızda Sanayi Paket E60 önermişsiniz :) öneri böyle yapılmaz.
Ama hala Opel ile ne alıp veremediğiniz var merak ediyorum.
Evet B segmenti bir crossland için 1 ay parça beklemişsiniz o kadar.
Beklediğiniz parça da galiba arka tampon.

@Melih0192 Siz öneri yapmıyorsunuz yalnız, anlamadığınız nokta bu.
Hatta şu şekilde bir cümleniz bile var;

Yukarıda bir arkadaş Insignia önermiş, "Opel hayatta alınmaz, parça sıkıntısı var" diyerekten bir önceki mesajınızda Sanayi Paket E60 önermişsiniz :) öneri böyle yapılmaz.
Ama hala Opel ile ne alıp veremediğiniz var merak ediyorum.
Evet B segmenti bir crossland için 1 ay parça beklemişsiniz o kadar.
Beklediğiniz parça da galiba arka tampon.

Opel çok çirkin modeller çıkarıyor yakışıklı arabalarda çalıntı tasarım Opel astra AMG ile aynı 40 taklalı F90 Insignia'dan daha kalitelidir bu bütçede sanayi paket E60 ve Passat B6 en iyisi Alfa Romeo arabaları alternatif.

B6 Insignia'dan daha kaliteli.

Değişiyor tekrardan sıkıntı yaşadık Opel'de yeni oldu bu diğer arabalar Opel'den daha iyi.
B6 Passat ve Insignia karşılaştırmak B6 Passata haksızlık olur, saçma sapan konuşuyorsunuz şu an. Ülke Astra J ve K dolu iken nasıl parça sıkıntısı çekeceksiniz onu da çok merak ediyorum. Sallamasyon konuşuyorsunuz başka bir şey değil.

Kara duman Corsa severim sadece benim için gerçek arabalar Passat maybach gibi arabalar.
Passat ve Maybach aynı cümlede?:D Almanın işçi arabası dediği Passat'ı bu kadar yükselten tek ülke biziz. Almanyada bile satamadı bu kadar zalım. Amerikada direkt VW tutmuyor zaten ayrı hikaye.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı