700-1000 TL Anakart İşlemci Tavsiyesi

Warlord_x7

Kilopat
Arkadaşlar selamun aleyküm. Anakartım 3 hafta önce belirlenemeyen bir nedenden dolayı bozuldu. İşlemcim de çok eskidiği için yeni anakart ve işlemci alacağım. Sistemim şu şekilde;
GeForce GTX 760 Twin Frozr
550 Watt X Striker PSU
Bu sisteme toplam 1000-700 TL fiyat aralığında işlemci ve anakart önermenizi istiyorum. İşlemci ve anakart'ın toplamaı 1000-700 TL olacak yanlış olmasın :) Teşekkürler.

İşlemci:
Intel i5-4590 Intel İşlemci
Anakart:
MSI B85M GAMING Intel Destekli Anakart
Tam 1000tl :) Sistemin DDR3 olup olmadığını yazmadın ondan dolayı hemen yaz. DDR3 Ramlerin var ise anakart ve işlemci uygun. Hatalı , sisteme uygun olmayan linkler attınız diye bizi suçlamayın sonra .:melek: Belki kasanıza sığmayacak anakart.

RAM'ler DDR3 ise öyleyse Skylake sistemden vazgeçmesi lazım, İ5 4460 ve MSİ PC MATE alabilir.
PC MATE almak kadar saçma bir şey yok. PC MATE'deki bütün anakart materyalleri çok kalitesiz. İşlemci akabilir. Ekran kartını ve RAM'i yuvasına oturtayım derken anakart kırılabilir. PC MATE önermem.

1game1gamer, birde işlemci, anakart, kasa ve ram toplamda 1500 TL olacak şekilde kasa ve ram önerebilir misin? İlk mesajında ki anakart ve işlemciyi almaya karar verdim. Birde ram ve kasa önermeni istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı