700-1000 TL SSD önerisi

Rw1NNN

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Herkese selamlar 700-1000 TL’ye SSD önerisi lazım dostlar. 240-500 GB fark etmez düzgün bir şey varsa önerebilirseniz sevinirim. Samsung 860 EVO kullanıyordum dün gece pert oldu. Önceliğim Sata. M2 takması sökmesi ayrı dert ekran kartının altında çünkü.
MSI B350M Gaming Pro anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sata olarak bunu öneririm.

M.2 Olarak da bunu hocam.

İki M.2 arasında tek fark hız. G2 olan model ufaktan daha hızlı bir model.

@Kaan Diktaş @LightYagami Önerdikleriniz Blue 3D değil, SA510 beyler. Kendisi iyi değildir.

@Kaan Diktaş @LightYagami Önerdikleriniz Blue 3D değil, SA510 beyler. Kendisi iyi değildir.
Pardon hocam.

M.2 Olarak da bunu hocam.

İki M.2 arasında tek fark hız. G2 olan model ufaktan daha hızlı bir model.
M.2 dediğim gibi alırım belki ama Sata alma ihtimalim %60 iken M.2 %40 çünkü dediğim gibi ekran kartının altında slot. Sökerken, takarken dert oluyor ama teşekkür ederim. Kioxia Exceria M.2 alabilirim.
Teşekkürler hocam ama SA510 pek iyi değilmiş sanırım.

WD Blue 3D modeli, 1.065 TL. Yapışın direkt. SA510 çöp, alınmaz.
Sata olarak WD Blue 3D, M.2 olarak ise Kioxia Exceria M.2 SSD düşünüyorum. İkisinde de kronik yada bilinen bir sorunu yok değil mi hocam? Hepinize tek tek çok teşekkürler bu arada. Ben bu fiyata SSD bulamayacağım sanmıştım. 529 TL'ye alıp 3 yıl kullandığım 860 EVO dün gece hiç beklemediğim şekilde ne BIOS'ta ne Windows kurulum ekranında görünür oldu. 0 MB oldu garip bir andı :D

Geri
Yukarı