700 - 1400 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Vlx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 268

Vlx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
Arkadaşlar iPhone kullanıyorum. Telefonumla uyumlu ve fiyat performans olarak en kullanışlı olduğunu düşündüğünüz ürünleri önerir misiniz?

Hocam JBL marka kullanıyorum memnunum ama model bilmiyorum. İnternette 700 civarına var.

Hocam telefon için kulak üstü atmışsınız ilginç.

Hocam telefon için kulak üstü atmışsınız ilginç.

Arkadaşlar iPhone kullanıyorum. Telefonumla uyumlu ve fiyat performans olarak en kullanışlı olduğunu düşündüğünüz ürünleri önerir misiniz?

İkisi'de iyi Ses ve bass kalitesi mükemmel, bununla müzik dinlenir. Şu an evimde bir tane Q10 var ve annem kullanıyor, 1 yıl oldu ve hiçbir sorun çıkmadı. Ama Q10i hakkında yorum yapamam. Çünkü bilmiyorum.

İkisi'de iyi ses ve bass kalitesi mükemmel, bununla müzik dinlenir. Şu an evimde bir tane Q10 var ve annem kullanıyor, 1 yıl oldu ve hiçbir sorun çıkmadı. Ama Q10i hakkında yorum yapamam. Çünkü bilmiyorum.

Elimde JBL 510BT var ve açık söylemek gerekirse kafam büyük tam oturmuyor, kulaklarımı kapatmıyor. Önerdiğiniz kulaklıkta bu durum nasıl?

Elimde JBL 510BT var ve açık söylemek gerekirse kafam büyük tam oturmuyor, kulaklarımı kapatmıyor. Önerdiğiniz kulaklıkta bu durum nasıl?

Hocam hiç sorun yok bu önerdiğim kulaklıkta, kafanıza sığmıyorsa yukarıdan çekin genişler. Bunlar kulakları kapatabilir rahat rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı