700-1800 Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Açıkçası ben bir Sony hayranıyım. Yaptığım fanboyluk değil. Samsung satın almak pişmanlıktır. Güncelleme ve destek konusunda. Bunu bir çok modelini kullanmış biri olarak söylüyorum. Bence Sony'e yönelin. 2 hafta sonra ben de yeni bir telefon alacağım. Yani seninle aynı durumdayım bir çok model var ve karar vermek çok zor. Çok araştırdım ve Z3 Compact alacağım galiba.

Bende LG G3 veya HTC ONE M8 alacağım. Başka da alacak iyi bir cihaz yok. Sony ekranı sevmiyorum. Simgeler küçük falan nedense pek beğenmedim. Su geçirmemesi benim için bir + değil maalesef.

Bende LG G3 veya HTC ONE M8 alacağım. Başka da alacak iyi bir cihaz yok. Sony ekranı sevmiyorum. Simgeler küçük falan nedense pek beğenmedim. Su geçirmemesi benim için bir + değil maalesef.
HTC ONE M8 pahalı gelirse E8 modeli var. Farkı kasası plastik ve işlemcisi 0.1 ghz düşük yanlış hatırlamıyorsam E8'in.

Sony Xperia Z3 iyi telefondur. Ben android telefon tercih etmiyorum çünkü android işletim sistemleri yüksek donanım isteyen işletim sistemidir bu sebebden dolayı telefon gün geçtikçe akışkanlığını bozuyor ve takılmalar yaşanıyor. Şuana kadar hiç akıllı telefon kullanmadım ancak çok araştırdım Xpera Z3 aralarında en iyi olanlarından ve araştırmalarıma göre en iyi akıllı telefonlar ios işletim sisemine sahip olanlar sanırım.

LG G3 hem fiyatı ucuz(diğerlerine bakımla, yoksa yine o da pahalı :D ) hemde performans bakımından çok iyi. Technopat'ın YouTube kanalında incelemesi de var. Ayrıca Nokia Lumia 735'ide tercih edebilirsin.

Android dışında işletim sistemi kullanmak istemiyorum Android gayet iyi bana göre. G3 eğer S5'i geçiyorsa kesinlikle alacağım. M8 ile G3 arasında kaldım. S5'i kat kat geçen bir telefon lazım bana.

Eğer Sony istemiyorsanız M8'e yönelin. M8, S5' ten çok daha performanslı. G3' ün ekranı cihazı çok yoruyor. Yani bence M8 alın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı