700-2000 TL Dip ses sorunu olmayan TWS kulaklık önerisi

Macella

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, otobüs, Cafe vb. gürültülü alanlarda podcast, sesli kitap ve ders dinlemeleri için dip ses sorunu olmayan bass ve mikrofunu önemsiz sesi temiz veren ayrıca ANC özelliği bulunan kablosuz bir kulak içi kulaklık arıyorum. Bütçe sorunum çok yok 1500-2000 TL civarına kadar çıkabilirim ancak 600-700 liraya halledebilirsem benim için çok daha iyi olur.

Aklımda Soundcore 3I modeli var ancak dip ses sorunu olup olmadığını bulamadım önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Şu önerilen kulaklıklara bir bak istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu önerilen kulaklıklara bir bak istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba, sabahtan beri araştırma yaptığım için bunu ve daha onlarcasını izledim ancak maalesef dip sesten bahsetmiyorlar benim için en önemli olay dip ses sorunu olmaması yine de yorumunuz için teşekkürler.

Merhaba, sabahtan beri araştırma yaptığım için bunu ve daha onlarcasını izledim ancak maalesef dip sesten bahsetmiyorlar benim için en önemli olay dip ses sorunu olmaması yine de yorumunuz için teşekkürler.

Eğer kendi sayfasında kulaklığın modelini yazıp araştırırsan ayrıntılı incelemesi çıkıyor. İstersen arama yap orada bahsediyor dipses olayı hakkında bilgi.

Mesela bahsettiğin 3i modelinin ayrıntılı incelemesi bu olacak sanırım.

Eğer kendi sayfasında kulaklığın modelini yazıp araştırırsan ayrıntılı incelemesi çıkıyor. İstersen arama yap orada bahsediyor dip ses olayı hakkında bilgi.

Mesela bahsettiğin 3I modelinin ayrıntılı incelemesi bu olacak sanırım.

Hocam maalesef bu videoda da bahsetmiyor ayrıca buna ve başka yabancı videolara da yorum olarak sordum herhangi bir dönüş alamadım henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı