700-800 TL arası mekanik klavye önerisi

Bütçe
700-800 tl

Schmerzenn

Decapat
Yer
Molsheim, Alsace, France
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V15.10
Logitech G203
Anker Soundcore Life Q10
Meslek
Öğrenci
Valorant ve CS:GO oynuyorum. Red Switch olursa iyi olur ve küçük olursa çok iyi olur çünkü laptopa takacağım.

Hocam bu nasıldır?

Hocam bir de bunu düşünüyorum. Bütçemi arttırdım biraz.
Bütçen artarsa aşağıdakini alabilirsin.

Hocam bu sanırım RGB değil. Ben RGB olmasını istiyorum hocam. Görüntüsü güzel olsun.

Hocam bu nasıldır?

Hocam bir de bunu düşünüyorum. Bütçemi arttırdım biraz.

Hocam bu sanırım RGB değil. Ben RGB olmasını istiyorum hocam. Görüntüsü güzel olsun.
Huntsman Mini aralarında en iyisi.

Hocam bende ona karar kıldım boyutu bayağı iyi tam istediğim gibi sesi de güzel yani ben sevdim. Fiyatı da düşerse tadından yenmez.

Hocam bende ona karar kıldım boyutu bayağı iyi tam istediğim gibi sesi de güzel yani ben sevdim. Fiyatı da düşerse tadından yenmez.
Huntsman Mini'nin Red Switch olanının stoğa girmesini bekle, bende bekliyorum girdiği gibi alacağım Purple Switchten daha iyi. Tabi tercih meselesi.

Son düzenleme:
Huntsman Mini'nin red Switch olanının stoğa girmesini bekle, bende bekliyorum girdiği gibi alacağım purple Switch'ten daha iyi. Tabii tercih meselesi.

Hocam red Switch ile purple Switch'in aralarında ses hariç başka ne farklar var?

Hocam red Switch ile purple Switch'in aralarında ses hariç başka ne farklar var?
Hız farkı var, Red Switchler bir tık daha hızlı, sitesinden bilgisini görebilirsin. Bastığın tuşu hissetmeyi seviyorsan ve ses sorun olmaza Purple alabilirsin. Bir de Red versiyonunun fabrika çıkışı olarak bir olayı vardı fakat şu an hatırlayamadım.

Geri
Yukarı