700-800 TL arası sessiz mekanik klavye önerisi

Belgarath

Hectopat
Daha fazla  
1. Derece önemli olan sessiz olması (geceleri çalışıyor ya da oyun (world of warcraft) oynuyorum.)
2. Derece önemli olan rahat olup eli yormaması.
3. RGB'nin hiçbir önemi yok. Geceleri tuşları görebileceğim kadar bir aydınlatması olsun yeter.

Araştırmalarım sonucunda kararsız kaldığım ürünler aşağıda, seçim için. Ucuzdan pahalıya doğru sıraladım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Corsair Gaming K70 LUX Kırmızı LED Cherry MX Red
Corsair Strafe MK2 RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi
CORSAIR K68 LED Mekanik Gaming Kablolu Klavye
Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire Cherry MX Speed
Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Brown

Strafe MK2'yi alin. Silent Red switchleri kullanan Turkiye'de bulunan tek klavye olmasi lazim.
Evet benim de incelediğim sound testlerinde sesi en hoşuma giden klavye oldu. Aslında bu listede kafamı karıştıran K95 Brown oldu.. Strafe MK2 800 tl civarı iken İtopya k95 Brown"u indirimle 1000 tl'ye satıyor (1400 tl normalde) ama sesi nasıl iyi bir test bulamadım. İlgimi çeken sol yandaki extra tuşları oldu.

Evet benim de incelediğim sound testlerinde sesi en hoşuma giden klavye oldu. Aslında bu listede kafamı karıştıran K95 Brown oldu.. Strafe MK2 800 tl civarı iken İtopya k95 Brown"u indirimle 1000 tl'ye satıyor (1400 tl normalde) ama sesi nasıl iyi bir test bulamadım. İlgimi çeken sol yandaki extra tuşları oldu.
Cherry MX Brown sound test diye aratsaniz bulursunuz. Keycapler genellikle o kadar sesi degistirmiyor.

Cahilliğimi mazur gör, mini Elgato Stream Deck ne için kullanılır?

Şurada Corsair sitesinde baya detaylı bir şekilde anlatmış yapılabilecekleri

Cherry MX Brown sound test diye aratsaniz bulursunuz. Keycapler genellikle o kadar sesi degistirmiyor.
Gayet iyi sesi, bir tık Strafe'e göre fazla gibi ama eser miktar.. İkisi arasında kararsız kaldım, yayıncılık için 6 tuş extra bana gerekmiyor ama oyunlarda belki lazım olabilir diye düşünmüştüm. Ama 200 tl'e farka değer mi bilemiyorum.

Geri
Yukarı