700-800 TL Elektro Klasik Gitar Önerisi

efe.varoll

Decapat
Arkadaşlar profesyoneller yazarsa sevinirim. Malatyadayım bu yüzden müzik marketlerde çok çeşit olmuyor. Yaklaşık 2.5-3 senedir gitar çalıyorum ve şu anki gitarım (Nevada LC-3910 mavi) tatmin etmiyor. Ve bazen (ayda 2-3 kere maksimum) bilgisayarımdan kayıt alıyorum amfisiz kötü oluyor. Bu fiyat civarlarında bana fiyat-performans ve kaliteli olacak gitar önerirseniz çok güzel olur. Dediğim gibi genelde amfisiz çalıyorum ama amfili çaldığım da olsun istiyorum. Bu yüzden ince kasa olmasın biraz daha rahat olsun. Önerileri bekliyorum anlayan arkadaşlardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım yanlış anlama ama profesyoneller yazsın diyorsun ama 700-800 lira bütçe veriyorsun gitar için... Sen en iyisi o parayı biriktir adam gibi gitar al zira o paraya alacağın gitar seni yine tatmin etmez hatta pişman olursun. Kur malum, tüm müzik ürünleride kur üzerinden satıldığı için maalesef pahalı ülkemizde. İkinci el gitarlarada yönelebilirsin. Çoğu iyi gitarist de 2.el almayı tavsiye ediyor zaten.

Çaldığın tarza göre değişir gitar için bir çok faktör var bunu araştırıp kendin bulmalısın. Ama yinede 700-800 liraya güzel bir gitar alamazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı