700-800 TL klavye önerisi

Bütçe
800

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle arkadaşlar 700TL bütçem var. Bu fiyata aman aman bir klavye olmayacağını biliyorum. Bütçe maksimum 800TL çıkabilir ona göre bir şey önerirseniz sevinirim. Oyun oynayacağım aradığım özellikler biraz sessiz bir model önerirseniz güzel olur. Ailemle kalıyorum ondan dolayı biraz rahatsız oluyorlar onun dışında ayrı olarak sesli modeller de belirtebilirsiniz kaliteli olursa alırız şimdiden teşekkür ederim.

Hocam hangi Switch ne işe yarıyordu bana oyun için hangisini öneriesiniz red sessiz olandı sanırım.

Red Switch sessiz ve oyun için en iyisidir ama benim tercihim brown hem sesi orta derece hem bastığını hissediyosun.

Bunu alabilirsiniz müthiş bir klavyedir.
Kendin kullanıyor musun , kullandığın tanıdığın var mı? 1-2 güne sipariş edicem de doğru bir şey mi yapıyorum bilmiyorum.

Son düzenleme:
806 lira bakacağım hocam Amazon Prime olana daha ucuza gelir mi kargodan falan kısıp.

Kesinlikle Amazon Prime al ben deneme sürümüyle bedavaya kullanıyorum şu an kargo parası falan almıyor bak en üstte ki klavye Amazon Prime'yle 588 TL'ye geliyor Prime'siz 800 TL Amazon'dan Prime'siz alışveriş yapılmaz.

Red Switch sessiz ve oyun için en iyisidir ama benim tercihim brown hem sesi orta derece hem bastığını hissediyosun.

Kendin kullanıyor musun , kullandığın tanıdığın var mı? 1-2 güne sipariş edicem de doğru bir şey mi yapıyorum bilmiyorum.

Kendim kullanmadım ama forumda bu klavyeyi öneriyorüz gayet güzel bir klavyedir. Yanlış yapmazsınız.

Tamam hocam anladım yarın bakacağım teşekkür ederim.
Rica ederim.
Kendim kullanmadım ama forumda bu klavyeyi öneriyorüz gayet güzel bir klavyedir. Yanlış yapmazsınız.
Dk61E modelini çok övdüler benim ona bütçe yetmiyor bu modelini alacağım pişman olmassın dediler ama beyazı mı alsam siyahı mı karar veremedim beyazı tek renk aydınlaması var diğeri rainbow diyen gördüm ona bakıcam artık.

Geri
Yukarı