700-800 TL kulaklık önerisi

strongTURK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 7.1 oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. 2 tane kulaklık buldum fakat hangisini alsam karar veremedim. Logitech G335'in dış görünüşü çok daha güzel geldi ama özellik olarak hangisi daha iyidir karar veremedim. Sizce hangisi daha rahattır, daha kalitelidir ve özellikleri daha iyidir? Bildiğim kadarıyla G432'nin kutusundan harici ses kartı çıkıyor. Harici ses kartının bir faydası olur mu? Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.

G432: LOGITECH G G432 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı

G335:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim G432 kullanıyorum, memnunum fakat artık biraz eski kaldı, ses kartının çok bir işe yaradığını düşünmüyorum, jak ile bağlayıp anakart ses kontrollerinden 7.1'e aldığımda da aynı kalitede ses veriyor.

Logitech G G335 kulağa daha yumuşak ve iyi oturur ve bu size rahat gelir. Ama G432 özelliği iyi olmasını boşverin kulağınızı büyük ihtimalle rahatsız edecektir.

Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Büyük ihtimalle G335 alacağım gibi gözüküyor.

Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Logitech G335 almaya karar verdim. Daha doğrusu aldım. Gayet güzel ses veriyor. Tavsiye ederim. Fakat sesi dışarıya da çok veriyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı