700-800 TL membran klavye önerisi

Bütçe
700-800
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--Ryzen 5 1600 (AF) | Gigabyte B450M S2H | Msi Armor RX 570 OC Edition | 2xCorsair Vengance 8 GB 3000 Mhz | 480 GB Adata SSD | 1TB Toshiba HDD | 2xArctic P12 PST | Corsair 550 W Carbide SPEC-DELTA RGB.

--LG 22MK400H 21.5" 1ms 75Hz | Razer Blackshark V2 X | Gamepower OGRE Red Switch | HyperX Pulsefire Haste | SteelSeries Qck+ Large
Meslek
İşletme Mühendisi
Hemen almak için sormuyorum. Aklımda fikir olsun diye soruyorum. İndirim bekle derseniz bekleyebilirim. Başlıktaki gibi mekanik istemiyorum. Uzun süre kırmızı ve mavi switchli klavyeler kullandım. Yıldım. HyperX markası öncelikli tercihimdir. Bütçede 100-200 esneklik olabilir.

Bunu bulabildim. HyperX'in yalnızca mekaniksiz bu klavyesi mi var?

Kendi sahsi fikrimi soylemek isterim membran klavyeleri cogu ayni performans, gidip Razer Cynosa Lite alsan da ayni ve o dediginiz klavyede yazilim destegi yok. Bazi kisiler isigini yetersiz buldugunu hatirliyorum yanlisim yok ise.

Yazılım desteği olmadığını bilmiyordum. Aşırı saçma geldi bir anda. HyperX membran klavye seven kullanıcılarına mekanik mi dayatmak zorunda yani?

Yazılım desteği olmadığını bilmiyordum. Aşırı saçma geldi bir anda. HyperX membran klavye seven kullanıcılarına mekanik mi dayatmak zorunda yani?

Bende bu yuzden paraya kiyip yurt disindan Akko aldim istersen Razer bakabilirsin.

O dedigin klavye yakin zamanda Amazon'da 470 civarlarindaydi ister indirimleri bekle ya da baska markalara bir goz at.

Evet, HyperX'in başka membranı satılmıyor şu anda. Bu yeniden indirim aldı, bakabilirsin:

Razer Cynosa Lite kullanıyorum, çok memnunum. Yazılım desteği var, sade ve şık bir tasarımı var, Razer ürününe sahip olmanın verdiği bir ayrıcalık da var bana soracak olursan. Üzerine sıvı dökmüş olmama rağmen 2 yıla yakın bir süredir hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum ve yumruklayıp, banyo yaptırmazsam bir kaç yıl daha götürebileceğini düşünüyorum. Harflerde hiç bir soyulma yok ve gerçekten klavyeyle çok fazla oyun oynayan biriyim. Sadece W tuşunun sol üst köşesi hafiften soyulmaya başladı. Malzeme kalitesini de gerçekten çok başarılı buluyorum.

Razer Cynosa Lite kullanıyorum, çok memnunum. Yazılım desteği var, sade ve şık bir tasarımı var, Razer ürününe sahip olmanın verdiği bir ayrıcalık da var bana soracak olursan. Üzerine sıvı dökmüş olmama rağmen 2 yıla yakın bir süredir hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum ve yumruklayıp, banyo yaptırmazsam birkaç yıl daha götürebileceğini düşünüyorum. Harflerde hiçbir soyulma yok ve gerçekten klavyeyle çok fazla oyun oynayan biriyim. Sadece W tuşunun sol üst köşesi hafiften soyulmaya başladı. Malzeme kalitesini de gerçekten çok başarılı buluyorum.

Razer bu yonden cok iyi keske ust segment cihazlarini adam etse :/

Evet, HyperX'in başka membranı satılmıyor şu anda. Bu yeniden indirim aldı, bakabilirsin:
Site güvenilir mi?

Razer Cynosa Lite kullanıyorum, çok memnunum. Yazılım desteği var, sade ve şık bir tasarımı var, Razer ürününe sahip olmanın verdiği bir ayrıcalık da var bana soracak olursan. Üzerine sıvı dökmüş olmama rağmen 2 yıla yakın bir süredir hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum ve yumruklayıp, banyo yaptırmazsam bir kaç yıl daha götürebileceğini düşünüyorum. Harflerde hiç bir soyulma yok ve gerçekten klavyeyle çok fazla oyun oynayan biriyim. Sadece W tuşunun sol üst köşesi hafiften soyulmaya başladı. Malzeme kalitesini de gerçekten çok başarılı buluyorum.
Yalnız yeşil ışıklandırma rahatsız eder beni. Razer severim kulaklığından belli kaliteli ürün ürettiği. İlk kez kulaklığı aracılığıyla Razer ile tanıştım.
Düzeltme; klavye RGB'miş.

Bir şey sorucam ışıklandırması videolarda yetersiz gibi geldi. Işıklandırması nasıl bir kullanan olarak?

Son düzenleme:
Site güvenilir mi?

Yalnız yeşil ışıklandırma rahatsız eder beni. Razer severim kulaklığından belli kaliteli ürün ürettiği. İlk kez kulaklığı aracılığıyla Razer ile tanıştım.
Sadece yeşil ışıklandırma yok. Razer Synapse uygulamasıyla klavyede istediğin renklerde, istediğin gibi ışıklandırma yapabiliyorsun. Tek eksi yönü zemin aydınlatmasının olmaması. Sadece tuşların içinde var ışıklar. Parlaklık ayarı vesaire de klavye kısayollarıyla yapılabiliyor. (Fn + F11-F12)

Geri
Yukarı