700-800 TL PSU ve Mesh Panel Kasa Önerisi

Bütçe
kasa
Aynı sorunu bende yaşıyordum hocam. Sistemi ilk aldığımda ranker orion kasa kullanıyordum küçük ve hava akışı çok berbet bir kasaydı işlemci sıcaklığım 95 e kadar çıkıyordu. Kule tipi soğutucu aldım sıcaklık sorunum çözüldü.
Teşekkürler. Bu arada attığınız video da modeli bulamadım. "Bahsettiğim kasa modeli bu" dediğiniz modelin direkt linkini atarsanıza sevinirim. Çünkü videoda ki linklere tıklayınca kasa modellerini gösteriyor. :)

Teşekkürler. Bu arada attığınız video da modeli bulamadım. "Bahsettiğim kasa modeli bu" dediğiniz modelin direkt linkini atarsanıza sevinirim. Çünkü videoda ki linklere tıklayınca kasa modellerini gösteriyor. :)

XIGMATEK EN41466 ASTRO 650W 80+ 4*RGB Fan,Uzaktan Kumanda USB 3.0 894,90 TL yerine 864,99 TL
Yanlış cevap okdu sanırım ben bu kasayı atmıştım.

XIGMATEK EN41466 ASTRO 650W 80+ 4*RGB Fan,Uzaktan Kumanda USB 3.0 894,90 TL yerine 864,99 TL
Çok afedersiniz ben yorumları karıştırmışım :DDD Tekrardan teşekkür ediyorum ilginize. :)
@SametD.
@SametD. Hocam kasanın inceleme videolarını izliyorum ancak hdd slotlarını göremedim. Tarif eder misinz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı