700 - 800 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 700 - 800 liraya kadar önerebileceğiniz klavye var mı?
Çok sesli olmasını istemiyorum o yüzden kırmızı Switch istiyorum,
Numpad olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 700 - 800 liraya kadar önerebileceğiniz klavye var mı?
Çok sesli olmasını istemiyorum o yüzden kırmızı Switch istiyorum,
Numpad olursa iyi olur.

Bu bütçede bulunursa Redragon modelleri bulunur diye düşünüyorum. Model önerisinde bulunamıyorum sadece markanın genel olarak iyi kaldığını biliyorum. Amazon Prime day fırsatlarına bakabilirsiniz belki uygun bir şeyler düşebilir. Ya da uyarsa bayağı küçük kalıyor farkındayım ama XPG Summoner Mini RGB Red Switch Türkçe Kablolu Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR buna bakılabilir bence.

Bu bütçede bulunursa Redragon modelleri bulunur diye düşünüyorum. Model önerisinde bulunamıyorum sadece markanın genel olarak iyi kaldığını biliyorum. Amazon Prime day fırsatlarına bakabilirsiniz belki uygun bir şeyler düşebilir. Ya da uyarsa bayağı küçük kalıyor farkındayım ama XPG Summoner Mini RGB Red Switch Türkçe Kablolu Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR buna bakılabilir bence.
Bakılmaz onlara. Amazona baksın illa bulur.

Bakılmaz onlara. Amazona baksın illa bulur.

Bu bütçede alınabilir bir marka diye biliyordum Redragon markasını. Amazon konusunda katılıyorum size fakat bu bütçede şu anlık mekanik klavye yok diye biliyorum ama fırsat indirimi olarak bir şeyler düşebilir tabii.

anladım sanırım 900 - 1000 Liraya kadar zorlayabilirim. Sizce Altec Lansing ALGK8614WG nasıl? Ya da dolaptan 1.000 Liraya 2. El Logitech G423 Alınır mı? sadece 1 tuşu eksikmiş

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı