700-900 TL arası mouse önerisi

Tutuş şekliniz ve elinizin boyutuna göre aşağıdaki üç üründen birini alabilirsiniz.
Steelseries Prime
HyperX Pulsefire Haste
Endgame XM1r

Fazladan tuş istiyorsan ve palm tutuş ile tam ergonomik bir fare arıyorsan kullanmakta olduğum Glorious Model I öneririm. Skatezleri, hafifliği, kablosunun tüy gibi oluşu efsane.
Beyaz rengi de mevcut.

Soldaki 3 sıralı tuştan bileğe en yakın olanı ve tetik tuşu değiştirilebiliyor, mıknatıslı. İster farklı boyuttakini tak itersen komple iptal eden sıfır yüksekliktekini tak.

Tutuş şekliniz ve elinizin boyutuna göre aşağıdaki üç üründen birini alabilirsiniz.
SteelSeries Prime.
HyperX PulseFire Haste.
Endgame XM1r.

Hocam elim orta parmaklarım orta uzunlukta. Normal tutuyorum dirseğimi hafif kıraraktan ben çok anlamıyorum sizce hangisi bana göre.

Fazladan tuş istiyorsan ve palm tutuş ile tam ergonomik bir fare arıyorsan kullanmakta olduğum Glorious model ı öneririm. Skatezleri, hafifliği, kablosunun tüy gibi oluşu efsane.
Beyaz rengi de mevcut.

Soldaki 3 sıralı tuştan bileğe en yakın olanı ve tetik tuşu değiştirilebiliyor, mıknatıslı. İster farklı boyuttakini tak itersen komple iptal eden sıfır yüksekliktekini tak.

Kenera yazdım hocam.

Geri
Yukarı