700 TL klavye önerisi

Bütçe
600-700

Asriel Dreemurr

Femtopat
Daha fazla  
Selam, bir klavye alacağım fakat %60 olmasını tercih etmiyorum. Çünkü ok tuşlarını vb devamlı olarak kullanan biriyim. Bütçem 600 ile 700 arası. Öneriniz var ya yardımcı olur musunuz? Red Switch olursa güzel olur gecede bilgisayarda vakit geçiriyorum.

Ali Express veya Amazon gibi siteler bana uygun değil lütfen Trendyol vb gibi alışveriş yerlerinden yardımcı olur musunuz?
Trendyoldan vb bu bütçede alacağın mekanik klavyeler en kısa sürede seni yarı yolda bırakır haberin olsun.

Hatta yarı yolda bırakır demeyeyim, direk yol kenarına atar eyvallah der gider.

Ali Express veya Amazon gibi siteler bana uygun değil lütfen Trendyol vb gibi alışveriş yerlerinden yardımcı olur musunuz?

Neden uygun değil? Online alışveriş denildimi akıla gelen ilk sitelerdir bunlar. Ayrıca oralardan alacağın en iyi klavye sarftech T60 olur oda Allah'a emanet çalışır.

Selam, bir klavye alacağım fakat %60 olmasını tercih etmiyorum. Çünkü ok tuşlarını vb devamlı olarak kullanan biriyim. Bütçem 600 ile 700 arası. Öneriniz var ya yardımcı olur musunuz? Red Switch olursa güzel olur gecede bilgisayarda vakit geçiriyorum.
bütçe artmazsa bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı