700 Liraya Telefon Önerisi

Ezel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar T50 alacaktım, arkadaşımda var biraz kullandım. Telefonun kameraları fiyatına göre çok başarılı ve bataryası da gün aşırı gidiyor, ekranı HD, 700 TL'ye mükemmel... Ama ben daha önceden tecrübem olduğu için operatör cihazı almak istemiyorum, o yüzden ortalama 700 TL telefon önerilerinizi bekliyorum. Telefondan beklentime gelirsek, oyun oynamam ekran çözürnürlüğü HD olursa fena olmaz. Ön kamerasından ziyade ana kamerası iyi olsun, son olarak da bataryası 1 günü kurtarsın yeter. Zenfone 5 telefonuna baktım inceledim ama ekranı full parlaklığa getirdim, yetersiz geldi bana. Onun dışında pek sıkıntısı yok gibiydi, he bir de bataryası düşüktü galiba. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz özellikleri okurken " Bu arkadaş tamda zenfone 5'i tarif etmiş" dedim. Sonrasını okuyunca biraz şaşırdım. Bence Zenfone 5 gayet başarılı bir telefon. Eğer içinize sinmiyorsa zenfone 2'yi bekleyin. Belki bütçenizi aşabilir, bilmiyorum. Ama o fiyata en kaliteli telefon zenfone 5. T50'yi beğenen birisi bu telefona aşık olur diyorum.

İstediğiniz özellikleri okurken " Bu arkadaş tamda zenfone 5'i tarif etmiş" dedim. Sonrasını okuyunca biraz şaşırdım. Bence Zenfone 5 gayet başarılı bir telefon. Eğer içinize sinmiyorsa zenfone 2'yi bekleyin. Belki bütçenizi aşabilir, bilmiyorum. Ama o fiyata en kaliteli telefon zenfone 5. T50'yi beğenen birisi bu telefona aşık olur diyorum.

Zenfone kullandiniz mi?
Benim baktigim model çift sim olandi.
Ayrica kameradan pek anlamam ama T50'de 13MP kamera varken Zenfone 5'te 8MP var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu anda t50 kullanıyorum bir operatör telefonu olarak gayet başarılı oyunlarda iyi performans alıyorum hiç bi sıkıntı yok performans açısından. Sana tavsiyem Asus zenfone 5 al. Çünkü abuk sabuk sorunlar çıktı internetten araştırdım sende araştırabilirsin çok problemli bi telefon. sorunları ne diye sorarsan. Telefonda mobil veriyi açtığın zaman isterse şebeke ful çeksin sen herkesi arayabiliyosun ama seni arayanlar ulaşamıyo telefon kapalıymış gibi duruyo hiç bi mesaj gelmiyor bu arızasını babam beni üstüste arayıp niye telefonun kapalı senin diyerek okkalı bi fırça kaydıktan sonra farkettim. Diğer sorunu ise ölü piksel sorunu çok belli olmuyo ama siyah ekranda sanki içinde toz varmış gibi küçük küçük ölü pikseller var bunuda karanlıkta fotoğraf çekerken farkettim. Yani turkcell formdan felan araştırabilirsin t50 kullanıcılarının çoğu hep bu sorunlarla karşılaşmış. Bide hafıza sorunu var. Hafıza kartı takılmıyo kendi hafızası 16 gb ama sana 12 gb felan boş geliyo çok gereksiz programlar roomlamışlar silinmiyor. Yani yine de tercih senin sen bilirsin.

Ha söylemeyi unuttum t50 alırsan lolipop güncellemesini unut telefon un update sıkıntıları sorunları var gerekli yazılımsal desteği vermiyolar

Kullanan olaraktan Zenfon 5 süper. Asphalt 8, Modern Combat 5 ve GTA gibi oyunları kasmadan oynuyorum. Ayrıca t50 1GB ram ama Zenfone 5 2gb ram ve Zenfon 5 8mp kamerasına ramen oldukca güzel fotoraf çekiyor. Pil tüketimi de çok iyi bir günü rahat çıkarıyor.

Zenfone kullandiniz mi?
Benim baktigim model çift sim olandi.
Ayrica kameradan pek anlamam ama T50'de 13MP kamera varken Zenfone 5'te 8MP var.
Evet kullandım. Gayet güzel ve kaliteli bir telefon. Mp olayına gelirsek. İphone'un kamerasıda 8 Mp ama 20 Mp'lik telefonlardan daha iyi görüntüler sunuyor. Bak birde bu açıdan düşün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı