700 Mbps pakette 12 MB indirme hızı

Hocam :D Zaten seçiliyse size karşı en iyi değerleri sağlayan farklı bir ülkeyi seçip deneyin yazmışım
olduğum bölge haricinde bana neresi daha iyi internet sunabilir, nereyi seçmeliyim yani sizce?
Hocam :D Zaten seçiliyse size karşı en iyi değerleri sağlayan farklı bir ülkeyi seçip deneyin yazmışım
98 alan arkadaşıma sordum onda da istanbul. ben kafayı yiyeceğim az kaldı. neden böyle anlamıyorum aşırı mantıksız.

Steam ayarlarına girip indirmeler kısmından indirme bölgesini Türkiye seçin (İstanbul, Ankara ve İzmir bulunuyor, en yakın olanı seçin).
Eğer zaten Türkiye seçiliyse size karşı en iyi değerleri sağlayan farklı bir ülkeyi seçip deneyin.
İndirdiğin oyuna göre değişmekle beraber sunucuyu Londra yada Washington seç. Uçarsın. Şuna kanaat getirdim, steam oyuna göre indirme hızını belirleyebiliyor da.

İndirdiğin oyuna göre değişmekle beraber sunucuyu Londra yada Washington seç. Uçarsın. Şuna kanaat getirdim, steam oyuna göre indirme hızını belirleyebiliyor da.
deniyorum hemen washingtonu
washington olmadı bir de londra deneyeyim

Dosya Ekleri

• resim_2022-03-28_180623.png
    resim_2022-03-28_180623.png
    5 KB · Görüntüleme: 38
yok ben sanırım hafiften pes ediyorum. Yapacak bişey yok, 10 ile indireceğiz.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık

asetto corsa test ettim, bir de beamng. 98 aldığında gta5 indiriyordu arkadaşım ve benim bilgisayarımda max 80 gördüm , sanırım oyuna göre de değişiyor.
Ben size dedim ya oyuna göre de değişiyor indirme hızınız. Bu konuda çok tecrübe ettim çünkü. Bana göre en iyi yakın sunucu diye bir şey yok Steamde. Ben Londra, Washington sunucusunda İzmir, Ankara, İstanbul sunucusundan 2.2 Kat daha hızlı indirme yapıyorum. Deneme ile o anki indirdiğiniz oyuna göre en hızlı sunucuyu bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı