700 TL bütçeli telefon önerisi

Bora1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ;
Sevgili s4 telefonumu satmak zorunda kaldıktan sonra 700 lira bütçe ayarlayabildim.
Bütçeyi biraz geçebilir çok fazla olmamak kaydı ile.
En geç 2 hafta içerisinde satın alacağım. 2.el düşünmüyorum.
Aklımda Discovery 16gb var. Telefonda kullandığım şeyler ise ;
Genellikle arama , mesajlaşma , Whatsapp , Facebook , Twitter , Tarayıcı üzerinden gezinme.
Çok şey yapıyormuşum :)
Evet arkadaşlar tavsiyelerinizi esirgemeyin. İyi Sosyaller.

Discovery gibi telefonlardan hatta Discovery markasından uzak dur! En ufak bir sorunda servislerde hayatın kararır. Bu bütçe ile tavsiyem Zenfone 5 alman.

Zenfone 5 incelemesi yapılmış. Şuan onu izliyorum.
Nereden satın almalıyım ?
Elden satın almak istiyorum Teknosa haricinde nereden alabiliriz ?

Teknosa dışında bi yerde görmedim ben. Ama faturasını sakladığın sürece sorun çıkmaz ya değişim yapılıyor her türlü orada. Sorun çıksa da başın ağırmaz ne götürdüysem değiştirdiler. Eğer telefonun elde duruşunu falan merak ediyosan teşhir ürünü vardır orda.

Teknosa dışında bi yerde görmedim ben. Ama faturasını sakladığın sürece sorun çıkmaz ya değişim yapılıyor her türlü orada. Sorun çıksa da başın ağırmaz ne götürdüysem değiştirdiler. Eğer telefonun elde duruşunu falan merak ediyosan teşhir ürünü vardır orda.
Telefona ilk defa rastlıyorum çok teşekkür ederim bilgisini esirgemeyenlere. Maaşımı alır almaz hemen gidip alacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı