700 TL civarı kulaklık önerisi

Bütçe
700

Kseoluberkay

Hectopat
Merhabalar! 700 TL civarı bütçem bulunmakta. Günde ortalama 3 saat FPS benzeri oyunlar oynuyorum. Oyun oynadığım sürede ve sonrasında Discord üzerinden konuşuyorum genelde, bu yüzden mikrofon kalitesi de bir nebze önemli. Blackshark V2 X ya da G432 benzeri kulaklıklara bakıyorum şu sıralar ama başka bir öneriniz varsa onları da değerlendirmek isterim.

Yeni çıkan Logitech G335 var Vatan'da 700TL'ye satılıyor. Mikrofon testi de aşağıdaki gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar! 700 TL civarı bütçem bulunmakta. Günde ortalama 3 saat FPS benzeri oyunlar oynuyorum. Oyun oynadığım sürede ve sonrasında Discord üzerinden konuşuyorum genelde, bu yüzden mikrofon kalitesi de bir nebze önemli. Blackshark V2 X ya da G432 benzeri kulaklıklara bakıyorum şu sıralar ama başka bir öneriniz varsa onları da değerlendirmek isterim.

500TL civarında Rampage Forte-y var cidden öneririm. Her alanda çok başarılı bir kulaklık.

Eğer 150 tl daha çıkabilirseniz HyperX alabilirsiniz.

Geri
Yukarı