700 TL ekran kartı tavsiyesi

AcjLw78

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım Ps3 almış 700 TL. Servise yolladı filan 30 fün olunca parasını geri istedi. 700 TL'ye güzel bir ekran kartı almayı düşünüyormuş. 8 GB RAM, i5 işlemcisi varmış. Bir ekran kartı eksikmiş. Sizce ne yapmalı Ps3 mü almalı yoksa ekran kartımı ? Bir de parayı 1 ay sonra iade ediliyormuş doğru mu ? Ona göre tavır almamız gerekiyor. Çünkü 30 gün oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performansı nasıldır ? Bu fiyatta birde Nvidia ekran kartı önerisi alabilirmiyim ? Gerekirse biraz pahalı alabilirmiş.

Hangisi daha performanslı dır ? Birde arkadaşım sistemde uyumluluk sorunu olur mu diyor işlemcisi İntelmiş

Bir sorum daha olacak bu arkadaşım Ps3 ünün parasını geri almasını 1 ay beklemek gerekiyormuş doğrumu ? Öyle dediler de ?

PSU 12 v kanalından kaç watt veriyor ona göre ekran kartı önerelim PSU yetmezse bir de PSU alması gerekebilir arkadaşının.

Benim anakartım servisten gelmemişti yaklaşık olarak 2 ay falan olduydu şikayet edecektim vatan bilgisayar bana aldığım anakartın parasını çek olarak iade etti ama sadece orada kullanmak için çek vermişti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı