700 TL Gamepad Önerisi

Ben bütçesi dahilinde, indirimde olduğu bir dönemde alabileceğini dile getirdim ayrıca indirimdeykenki fiyat bandında daha iyi bir alternatif olduğunu düşünmüyorum. Buna 1000 TL etmez, değmez deyip 700 TL bütçem var diyen birine 1200 küsur TL'lik bir ürün önermenin pek mantıklı olacağını düşünmüyorum.

Monster para etmez GC20 V2 indirim yakalarsan 650-750 TL satılıyor 850 TL'ye gc 30 V2 satılıyordu zaten İtopya ve İncehesap'ta adını yansıtamayan firmaya 1 kuruş bile verilmez phhh sözde Monster.

Switch çakması var hepsiburada'da. Switch Pro controller monster hunter yaz. Istersen yorumları da oku anlarsın ne demek istediğimi. Birebir kalite. Bende orjinali de var ordan biliyorum. Fiyat 670 falan sanırım şuanda.

Ben de Monster Pro Gamepad öneriyorum, analog yerine dpad kullanıyorsan önermiyorum. dpadleri çok iyi degil güven vermiyor. ama onun haricinde bağlantısı olsun, kullanımı olsun çok memnunum .Eylül ayından beri kullanıyorum. Forza horizon ,hikayeli oyunlarda denedim gayet iyi . özellikle fifa 23te canını çıkardım diyebilirim. yaklaşık 500 saatim var, kolu yormama rağmen bana mısın demedi. şimdiden hayırlısı olsun

Konunun üzerinden biraz geçmiş bu süre zarfında deneyimlerimi aktarmak istedim ilk önce kötü yanlarından başlayalım.
Bu sorun benden mi bilmem ama elimi biraz fazla terletti gübi hissettim ve giriş olarak lightning biraz güvensizlik vermiyor değil ve mobil destekli olması bana göre dezavantaj çünkü ürünün fiyatını bir nebzede olsa arttırıyor telefondan oynamak çok konforsuz kablosunun kısalığı yüzünden bence telefon desteği sadece Bluetooth olmalı onun dışında iyi yanları ise triger hassasiyet PS4'ten geçenler için dpad yerine mıklatıslı joystick konforlu olması almak isteyen olursa o zamanki fiyatını bilmem ama şu anda parasını hak eden bir kol olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı