700 TL Gaming mekanik klavye önerisi

Bütçe
700-800

BehzatTR

Hectopat
Daha fazla  
700 TL bandında:

- Q klavye.
- Membran Fullsize.
- Red Switch.
- Full RGB.
Bir klavye arıyorum. İstediğim model şuydu fakat fiyatı bayağı uçmuş:

Bir de her yerde şunu görüyorum, sizce nasıl hocam?

https://www.amazon.com.tr/MAGIC-REFINER-Düzeni-60-Taşınabilir-Gölgelenme-Ergonomik/dp/B09TQY3TL2/ref=sr_1_11?crid=5KAH0KT79IN3&keywords=rgb%2Bmekanik%2Bklavye&qid=1694967239&sprefix=rgb%2Bmekabn%2Caps%2C153&sr=8-11&th=1

Her türlü öneriye açığım. Fakat Blue istemiyorum. Aşırı sesli bir switch.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 700TL'ye alacağınız herhangi bir %100 boyutunda mekanik klavye en fazla 6-8 ay dayanır diyebilirim. Bütçeyi biraz arttırırsanız yıllarca kullanabileceğiniz bir klavye olarak;

Magic Refiner da almayın en fazla 1 yıl dayanır.

Hocam 700TL'ye alacağınız herhangi bir %100 boyutunda mekanik klavye en fazla 6-8 ay dayanır diyebilirim. Bütçeyi biraz arttırırsanız yıllarca kullanabileceğiniz bir klavye olarak;

Magic Refiner da almayın en fazla 1 yıl dayanır.
Anlıyorum, teşekkürler öneriniz için. fiyatı bi tık pahallı ama inceleyeceğim.

Anlıyorum, teşekkürler öneriniz için. fiyatı bi tık pahallı ama inceleyeceğim.
Redragon markasının 1-2 seçeneği daha var. Eğer TKL klavyeye olur derseniz 900TL'ye K552 öneririm.

Redragon markasının 1-2 seçeneği daha var. Eğer TKL klavyeye olur derseniz 900TL'ye K552 öneririm.
TKL hayatımda hiç kullanmadım, o yüzden biraz emin olamıyorum

Hocam sadece numpad yok. Günlük hayatta çok numpad kullanan birisi değilseniz farkını hissetmezsiniz bile.
HP omen pek hoşuma gitmedi hocam, rgb de yok. Görseli seven birisiyim o yüzden pek tercih etmeyeceğim sanırım. Redragon güzel duruyor onu bir inceleyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı