700 TL kasa ve PSU tavsiyesi

Bütçe
600-700
Hocam 500W yeter bu ikisi iyidir

Bende bu ikisi var çok memnunum, tavsiye ederim bütçeni arttırabilirsen.

Hydro 500W yerine Sharkoon 650W 80+ alsam aşağı yukarı aynı fiyatlarda piyasada mevcut.
Bir de aradığım en önemli özellik PSU'nun çok sessiz çalışmasını istiyorum. Sese tahammülüm yok.
Vasat bir PSU Sharkoon SHP650 modeli. İç yapısı 2012 yılına ait Corsair VS serisi PSU'larıyla aynı. Ve birkaç koruması eksik diye biliyorum.

Vasat bir PSU Sharkoon SHP650 modeli. İç yapısı 2012 yılına ait Corsair vs serisi PSU'larıyla aynı. Ve birkaç koruması eksik diye biliyorum.

Birkaç konuda çok sessiz bir PSU olduğunu yazmışlar ve alman markası yani kaliteli olduğunu söylemişler hocam kime inanayım şaşırdım :D Şimdi ben sessizlik olarak hangisini tercih etmeliyim?

Birkaç konuda çok sessiz bir PSU olduğunu yazmışlar ve alman markası yani kaliteli olduğunu söylemişler hocam kime inanayım şaşırdım :D Şimdi ben sessizlik olarak hangisini tercih etmeliyim?
Marka kaliteli, ancak bu ürün kalitesiz. Sessizlik istiyorsan kesenin ağzını açman gerekiyor. Smart fan özellikli PSU'lar birazcık fiyatı arttırıyor.

Marka kaliteli, ancak bu ürün kalitesiz. Sessizlik istiyorsan kesenin ağzını açman gerekiyor. Smart fan özellikli PSU'lar birazcık fiyatı arttırıyor.
mesela hocam ne alabilirim?
olmadı şu an sadece psuyu alırım dış kasayı da ileride alırım kasanın aciliyeti , performansa bir etkisi yok zaten çok fazla. (bilgisayara daha ekran kartı takmadığım için sıcaklık ve hava akışının şu an benim için önemli olduğunu -en azından aciliyeti olduğunu- düşünmüyorum) yani önerililerinizi bekliyorum sessizlik olarak ama 600 700 civarını geçmezse iyi olur hocam

Geri
Yukarı