700 TL klavye önerisi

Jitoku

Femtopat
Merhabalar, eğer bildiğiniz 700 TL civarı bir klavye varsa lütfen yazın,

Teşekkür ederim.

Not: RGB olsun, tek renk diye ucuz olanlar hoşuma gitmiyor. Ayrıca multimedya tuşlu tercih ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar, eğer bildiğiniz 700 TL civarı bir klavye varsa lütfen yazın,

Teşekkür ederim.

Not: RGB olsun, tek renk diye ucuz olanlar hoşuma gitmiyor.
Hocam rgb yerine performansa onem vermeniz iyi olur bence. 4-5 senedir Razer Blackwidow TE Chroma v2 Yellow Switch kullaniyorum ve kirmizi renge sabitleyip, wasd tuslari mavi yapip gectim. Nadirdir wave veya baska modlari kullandigim. Bu arada growtopia oynamak icin 700 tllik klavye almaniza gerek yok bence. Karar sizin yinede.

Bu kadar bilgi yeterli değil açıkçası. Hangi switchleri seversiniz? Bilek desteği olsun mu? TKL olabilir mi? Yurt dışından olabilir mi vs. vs.
Özür dilerim, ilk kez böyle bir başlık açıyorum.

Red Switch tercih ederim. Bilek desteği işime yarar, TKL olsun ve yurt dışından mümkünse olmasın.

Teşekkür ederim.
Hocam rgb yerine performansa onem vermeniz iyi olur bence. 4-5 senedir Razer Blackwidow TE Chroma v2 Yellow Switch kullaniyorum ve kirmizi renge sabitleyip, wasd tuslari mavi yapip gectim. Nadirdir wave veya baska modlari kullandigim. Bu arada growtopia oynamak icin 700 tllik klavye almaniza gerek yok bence. Karar sizin yinede.
Hocam bu foto benim mailin fotosu ondan gelmiş o maili çok küçükken açmıştım şuan Growtopia oynamıyorum merak etmeyin ;)

RGB istiyorum dediğim göz zevkim için.

Geri
Yukarı