700 TL kulaklık+klavye önerisi

Bütçe
700

Misoju

Decapat
Lütfen sadece kulaklık ya da klavye önermeyin, ikisini birlikte önerin. Oyun için kullanılacak. Rampage gibi markalar önermezseniz güzel olur.

Hocam kulaklık hs50 mi bu mu sizce. Ve klavye nasıldır asus klavyeyi ilk defa görüyorum.
Hocam kulaklık hs35 mi hs50 mi ve numerik tuş takımı ve bilek desteği olan bir klavye var mı konuya yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Elbette HS50 PRO daha iyidir. Klavye olarak Corsair K55 alabilirsin bilek desteği mevcut onun dışında arkadaşın attığı klavye de fena değil.

Hocam peki HS50 PRO yu nereden alayım İNCEHESAP iyi midir terndyol ve hepsiburadadan almak istemiyorum satıcı onlar olmadığı sûrece.
İncehesap'ta HS50 PRO'nun mavi ve yeşil renkli kulaklıkları stokta. Fiyatı uygun bence oradan alabilirsiniz.
Bir de sanırım mavi renklisi Playstation, yeşil renklisi XBOX ile uyumlu diye biliyorum fakat her türlü bilgisayarda da çalışıyor. Belki dönüştürücüye ihtiyacınız olabilir. O dönüştürücü kutudan çıkıyor mu bilmiyorum. Youtube'dan kutu açılım videolarına bakabilirsiniz.

İncehesap'ta HS50 PRO'nun mavi ve yeşil renkli kulaklıkları stokta. Fiyatı uygun bence oradan alabilirsiniz.
Bir de sanırım mavi renklisi Playstation, yeşil renklisi XBOX ile uyumlu diye biliyorum fakat her türlü bilgisayarda da çalışıyor. Belki dönüştürücüye ihtiyacınız olabilir. O dönüştürücü kutudan çıkıyor mu bilmiyorum. Youtube'dan kutu açılım videolarına bakabilirsiniz.
Tamamdır hocam konsolum yok ancak mavi olan hosuma gitti onu alacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı