700 TL kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

@yigitcakir8
Merhaba öncelikle hayırlı olsun Güle güle kullanın.
Ben QCY H2 VE MpoW 059 Arkasında kaldım.
QCY H2 En büyük artısı Bluetooth 5.3 olması en kötü yanı ise aux girişinin olmaması.
MpoW 059 En büyük artsın aux girişi ve 60 saatte bana pil ömrü en kötü yanı ise Bluetooth 5.0 olmazsa.
Ben bu iki gün arasında çok kararsız kaldım benim için dış görünüş o kadar Önemli değil.
Ben fiziksel engelliyim onun için devamlı evdeyim alacağım kulaklığı genelde evde netflix ya da YouTube izlerken kullanacağım.
Birden bir şey daha sormak istiyorum amazon.com.tr'de
MpoW 059 RGB Olarak yatıyor RGB Işıklı olmasından dolayı galiba acaba bu ışıkları kapatabiliyor muyuz çünkü amazon.com.tr'deki çok daha ucuz.
Aslında yeni bir konu açıp bunu sormak istiyorum
Hocam öncelikle H2'nin çekim mesafesi cidden çok iyi dublex bir alta insem bile hiç takılma cızırtı olmuyor. AUX girişini ben pek dert etmiyorum açıkçası zaten H2'nin şarjı 60 saat civarı gidiyor.Son sorduğunuz konuyla alakalı bir bilgim yok fakat satıcılar onları bazen yanlış yazabiliyor kulaklıkta da bi RGB yok gördüğüm kadarıyla. Son söyleyeceğim ise amazonda H2 599TL bende o fiyata aldım gayet memnun kaldım hiçbir kötü yanı yok benim için.

He bu arada video izlerken gecikme testi yapmadım fakat zaten içinde Oyun moduyla geliyor bugün mesela bi oyun oynarken biraz gecikme hissettim oyun modunu açtım yağ gibi tertemiz oldu.

Hocam öncelikle H2'nin çekim mesafesi cidden çok iyi dublex bir alta insem bile hiç takılma cızırtı olmuyor. AUX girişini ben pek dert etmiyorum açıkçası zaten H2'nin şarjı 60 saat civarı gidiyor.Son sorduğunuz konuyla alakalı bir bilgim yok fakat satıcılar onları bazen yanlış yazabiliyor kulaklıkta da bi RGB yok gördüğüm kadarıyla. Son söyleyeceğim ise amazonda H2 599TL bende o fiyata aldım gayet memnun kaldım hiçbir kötü yanı yok benim için.
Teşekkür ederim hocam cevap için, ben de H2 alacağım amazon.com.tr'den

Merhabalar, kulaklığı Geçen hafta salı günü amazon.com.tr'den sipariş verdim ve çarşamba günü elime ulaştı. Bir haftadan beri kullanıyorum. Günde ortalama 4-5 saat kullanıyorum. Netflix ve YouTube izlerken kullandım Hiçbir sorunla karşılaşmadım takılma, donma gibi Hiçbir sorun yok. Bir haftadır daha hiç şarja takmadım.
Gürültü engelleme özelliği de çok iyi çalışıyor ben çok memnun kaldım Netflix'te ya da YouTube'dan bir şey izlerken gürültü engelleme özelliği çok güzel çalışıyor. Tabii ki bu anlattığım özellikler fiyat ve performansla ilgili. Tabii ki bunların yanında bir Anker kulaklığı kullanmak arasında büyük fark vardır ama fiyat olarak da ikisinin arasında büyük bir fark var.
QCY H2 ve Mpow 059 ikisinin arasında kalmıştım, sonra @yigitcakir8 hocamın tavsiyesiyle QCY H2 aldım ve çok memnun kaldım
Kulaklık benim çok hoşuma gitti, tavsiye ederim.

@BorsaKaplani888 @VİPER34 @yigitcakir8

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı