700 TL'ye kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Kuatyw

Decapat
Daha fazla  
Kulak üstü Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum. Max. 700 TL olacak şekilde önerilerinizi alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için değilse 2 seçenek var

Anker Soundcore Q10
JBL Tune510BT veya 500BT

Anker'in görüntüsünü beğenmediysen JBL, onun dışında Anker her türlü daha iyi. Kulağı sardığı için ağrıda yapmıyor.

Taotranics SoundSurge 85 ya da 90 Philips TAH4205 öneririm Sennheiser HD 250BT fiyatına göre çok iyi diyorlar.

Hocam SoundSurge 85'i internetten gördüm gerçekten tasarımı falan çok hoşuma gitti ama dışarı ses veriyor diyenler var. Kullandıysanız bilgi verebilir misiniz?

Hocam SoundSurge 85'i internetten gördüm gerçekten tasarımı falan çok hoşuma gitti ama dışarı ses veriyor diyenler var. Kullandıysanız bilgi verebilir misiniz?
Dostum kullanmadım lakin çokça kulaklık kullandım surge 85 in yapısı Jbl t500 gibi değil kulağı komple sardığı için bu yapıdaki kulaklıklar da diğer sadece kulak üstü olanlar gibi dışarı ses vermez bende kulaklık bakıyorum 2 kulaklık arasında kaldım birisi Philips TAH5205 diğeri ise SoundSurge 90 bunlara da bak istersen.

Dostum kullanmadım lakin çokça kulaklık kullandım surge 85'in yapısı JBL T500 gibi değil kulağı komple sardığı için bu yapıdaki kulaklıklar da diğer sadece kulak üstü olanlar gibi dışarı ses vermez bende kulaklık bakıyorum 2 kulaklık arasında kaldım. Birisi Philips TAH5205 diğeri ise SoundSurge 90 bunlara da bak istersen.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı