700 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
700+
Rampage'in daha önceden kablosuz kulaklığınıda kullandım ve kablo ile kullanırken bir yerden sonra bir sorun oluştu ve ses sürekli kesilmeye başladı garantiye gönderdim 2defa sorun çözülmedi o yüzden Rampage ile aram pek iyi değil. Kulaklığı kötülemiyorum ama tekrar sorun yaşamaktan korkuyorum.

Rampage furry serisi Rampage'in alınabilecek ve en iyi serisi biraz araştırırsanız görürsünüz.

Rampage furry serisi Rampage'in alınabilecek ve en iyi serisi biraz araştırırsanız görürsünüz.

Bluetooth'lu bir kulaklık istemiyorum kablo ile kullanabilirim evet ama yine de sorun olursa üzer o yüzden çok güvenmiyorum dediğiniz doğrudur ama sağ olsun öneri için.

Bluetooth'lu bir kulaklık istemiyorum kablo ile kullanabilirim evet ama yine de sorun olursa üzer o yüzden çok güvenmiyorum dediğiniz doğrudur ama sağ olsun öneri için.

Hocam o zaman Arctis 1 alın bu kadar korkuyorsanız SS ürünleri çok sorun yapmaz yapsada az yapar (bu yorum performansla alakası yoktur)

Mikrofon kalitesi çok iyi gelmedi bana cızırtı var bir tık kulaklığın ses kalitesinin iyi olduğunu biliyorum ama. Şu anlık tercihim TUF H3 gibi sizin düşünceniz nedir o kulaklık hakkında.

Arctis 1 al h3'den daha iyi mikrofonu daha iyi ve gürültü önlemesi var.

Mikrofon kalitesi çok iyi gelmedi bana cızırtı var bir tık kulaklığın ses kalitesinin iyi olduğunu biliyorum ama. Şu anlık tercihim TUF H3 gibi sizin düşünceniz nedir o kulaklık hakkında.
Ses kartıyla ilgilidir o, sizin anakart modelinizi öğrenebilir miyim?

Geri
Yukarı