700 TL oyun amaçlı kulaklık tavsiyesi

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
700 TL civarı bir bütçem var, duruma göre daha az da olur daha çok da. Sağlam bir kulaklık arayışındayım, FPS oyunlarında sesi iyi duymak istiyorum. Sanal 7.1 gibi saçmalıkla bir daha uğraşmak istemiyorum, gerçek 7.1 kulaklık önerileriniz nelerdir? Corsair Void Elite ve Cloud 2 arasında kaldım ben.

Corsair HS60 Pro veya Cloud 2 alırdım ben olsam Void Elite görünüş açısından bana güzel gelmiyor ayrıca arkadaşımda kullanmıştım çok hafifti kulaklık kafamı çevirsem çıkıyordu neredeyse.

Cloud II alma 7.1 amaçlıyorsan.
Neden?
Ben Void Elite RGB derim ama beğenirsen Razer Kraken T.E. de var.
Razer Kraken'e Razer fanları bile dandik diyor. Şahsen bu kadar para verince iyi bir şey istiyor insan. Sen ne düşünüyorsun? Parayı hakkeder mi?
Corsair HS60 Pro veya Cloud 2 alırdım ben olsam Void Elite görünüş açısından bana güzel gelmiyor ayrıca arkadaşımda kullanmıştım çok hafifti kulaklık kafamı çevirsem çıkıyordu neredeyse.
HS60 PRO sanal 7.1 değil mi? Arctis 3 var bende, sanaldan cidden bıktım. Halis mulis 7.1 deneyimlemek istiyorum.

Ya aslında tam olarak 7.1 olmasına gerek yok. Sanal 7.1 olmasın yeter. Ya gerçek 7.1 olsun ya da ona benzer kaliteli bir şey olsun.

1-) Gerçek 7.1 değil.
2-) Eski modelini alırsan kronik ses kartı cızırtı sorunu var.
3-) 7.1'i cidden kötü. Adamın nereden geldiğini anlayamıyorsun ve baş ağrıtıyor.

Razer Kraken'e Razer fanları bile dandik diyor. Şahsen bu kadar para verince iyi bir şey istiyor insan. Sen ne düşünüyorsun? Parayı hak eder mi?
Kraken X Lite dedikleri. O model cidden kötü ama T.E. kullanan bir arkadaşım 7.1 özelliğini beğenmediğini söylemişti. Denediğimde ben beğenmiştim, çok 7.1 kullanmadığım için olabilir.

Burada kulaklıklar hakkındaki düşüncelerim yazıyor. HS60 Pro geçen 450 TL idi. Bu fiyata alınmaz bence.

Peki Kraken TE ve Void Elite arasından hangisi daha iyi olur? 7.1'den çok FPS oyunlarında düşman ayak seslerini duymak istiyorum o kadar. R6 oynadığım için düşman alt ve üstte de olabiliyor, bunu anlamak için en iyi seçenek 7.1 değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı