700 TL oyuncu kulaklığı önerisi

507320

Decapat
Razer Kraken Tournament Edition almayı düşünüyordum ama yorumlari biraz kafami kariştirdi aynı fiyata daha kaliteli kulaklıklar var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kulaklık, kullandım. Daha önceden kullanma şansınız olmadıysa almak biraz riskli olabilir. Kafa yapınız önemli olduğu için, size uymazsa sıkıntı olur. Ses kalitesi ve mikrofon kalitesine denilecek bir şey yok.

Güzel kulaklık, kullandım. Daha önceden kullanma şansınız olmadıysa almak biraz riskli olabilir. Kafa yapınız önemli olduğu için, size uymazsa sıkıntı olur. Ses kalitesi ve mikrofon kalitesine denilecek bir şey yok

hyperx cloud 2 gerçi ne kadardırki
1000 tl olmuş
Güzel kulaklık, kullandım. Daha önceden kullanma şansınız olmadıysa almak biraz riskli olabilir. Kafa yapınız önemli olduğu için, size uymazsa sıkıntı olur. Ses kalitesi ve mikrofon kalitesine denilecek bir şey yok.
Kafam orta çok büyük değil. Ses kalitesinden memnun kalırım zaten alacağım ilk kaliteli kulaklık olucak. Hyperx cloud 2 düşündüm ama 1000 tl ydi ve eski bi kulaklık mikrofonu da hosuma gitmedi

Kafam orta çok büyük değil. Ses kalitesinden memnun kalırım zaten alacağım ilk kaliteli kulaklık olucak. Hyperx cloud 2 düşündüm ama 1000 tl ydi ve eski bi kulaklık mikrofonu da hosuma gitmedi
Elektronik ürünlerde iade kutu açıldıktan sonra olmuyor diye biliyorum, bu yüzden alıp deneyin beğenmezseniz iade edin deme şansım yok. Şahsen alacak olsaydım HyperX Cloud 2 gibi mikrofonu berbatın da ötesinde kalitesiz olan bir kulaklık almazdım, sonuçta oyun kulaklığı bunlar, iletişim gerekiyor. Ben alacak olsam Kraken TE alırdım.

Geri
Yukarı