700 TL oyuncu kulaklığı önerisi

cloud 2'yi iki yıldır kullanıyorum ve çok memnunum aslında...
Ses kalitesi iyi olabilir bir ihtimal, ama mikrofonu olmasa da olur denilecek cinsten. Cloud 2 sevmeme sebebim mikrofonunun berbat ötesi olması. Bütçe dostu değil, ekstra mikrofona ihtiyaç duyuyor insan gerçekten.

Kanka hiç kullandın mı bilmiyorum açıkçası ama ben çok memnunum ya mikrofonundan da çok memnunum. Gülüyorum sesim gitmiyor harika bir şey bu oyun içinde söylediğim her şey net gidiyor aslında az önce güncel kulaklık fiyatlarına baktım da hepsi çok pahalı. Cloud 2 bence makul alınabilir hala.

Kanka hiç kullandın mı bilmiyorum açıkçası ama ben çok memnunum ya mikrofonundan da çok memnunum. Gülüyorum sesim gitmiyor harika bir şey bu oyun içinde söylediğim her şey net gidiyor aslında az önce güncel kulaklık fiyatlarına baktım da hepsi çok pahalı. Cloud 2 bence makul alınabilir hala.
Deneme şansım oldu, kullanan arkadaşım da var. Beni memnun etmedi. Razer Kraken TE için rastgele bir yorum yapmıyorum, ikisini de kullandığım için yorumda bulunuyorum, ki zaten kullanmadığım bir şey için boş bir şekilde yorumlama yapmam. İkisi arasında seçim yapacak olsam Razer Kraken TE kesinlikle tercihim olurdu.

Elektronik ürünlerde iade kutu açıldıktan sonra olmuyor diye biliyorum, bu yüzden alıp deneyin beğenmezseniz iade edin deme şansım yok. Şahsen alacak olsaydım HyperX Cloud 2 gibi mikrofonu berbatın da ötesinde kalitesiz olan bir kulaklık almazdım, sonuçta oyun kulaklığı bunlar, iletişim gerekiyor. Ben alacak olsam Kraken TE alırdım.

Elektronik ürünlerde iade kutu açıldıktan sonra olmuyor diye biliyorum, bu yüzden alıp deneyin beğenmezseniz iade edin deme şansım yok. Şahsen alacak olsaydım HyperX Cloud 2 gibi mikrofonu berbatın da ötesinde kalitesiz olan bir kulaklık almazdım, sonuçta oyun kulaklığı bunlar, iletişim gerekiyor. Ben alacak olsam Kraken TE alırdım.
Onu aldım ztn umarım pişman olmam

Geri
Yukarı