700 TL tablet önerisi

• Konuyu başlatan ysfcm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 603

ysfcm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 700-750 TL ile araçta navigasyon için tablet almak istiyorum. Öneri verir misiniz?

GPS teknolojisi tüm tabletlerde oluyor mu? Olduğunu nasıl anlıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Navigasyon alman daha iyi olabilir. Tablette navigasyon kullanmak için ya 3g destekli tablet ve sim kartı alman gerekecek ya da telefonundan internet paylaşman gerekecek. Çevrimdışı kullanmak için ise gittiğin yerleri harita olarak indirebilirsin ama ne kadar yer kaplar bilemem.

Sim kartlı bu fiyatlara bulamayız sanıyorum. Boşta kaldıkça video falan izleyebilirim diye tablet istiyorum aslında.

Sim kartlı bu fiyatlara bulamayız sanıyorum. Boşta kaldıkça video falan izleyebilirim diye tablet istiyorum aslında.
Nasıl olduğunu bilmediğim markalarda var aslında.

En çok hangi amaçla kullanacaksan ona yönelmen iyi olur diye düşünüyorum. Arabada bu kadar büyük bir ekran abes durabilir ve görüş alanını da kısıtlayabilir bunu da unutmamak lazım. Tesla gibi konsola gömülü yapacaksan bir şey diyemem tabi.

En çok hangi amaçla kullanacaksan ona yönelmen iyi olur diye düşünüyorum. Arabada bu kadar büyük bir ekran abes durabilir ve görüş alanını da kısıtlayabilir bunu da unutmamak lazım. Tesla gibi konsola gömülü yapacaksan bir şey diyemem tabii.

Hometech çöp, o fiyata başka yok muydu?

Kesinlikle Amazon Fire Hd 10 biraz daha bütçeyi arttırın sıfırı 1140 tl. Ekranı büyük pubg bile açıyor. Video,film izlerim diyorsanız 2 adet hoparlörü var dolby destekli bende var çok acayip bi tablet.

En çok hangi amaçla kullanacaksan ona yönelmen iyi olur diye düşünüyorum. Arabada bu kadar büyük bir ekran abes durabilir ve görüş alanını da kısıtlayabilir bunu da unutmamak lazım. Tesla gibi konsola gömülü yapacaksan bir şey diyemem tabii.

Söylediğim gibi öncelik navigasyon, boş kaldıkça video izlesem yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı