700 TL tablet önerisi

Lenovo almanız daha mantıklı olur. Ama oyun oynaması için daha yüksek bütçeye ihtiyacınız var. En kötü oyunlarda bile düşük performans alırsınız.
Bence o kadar da abartma benim 1GB RAM'li telefonum var custom ROM Android kurdum basit bazı oyunları oynatıyor. Mesela şuan herkesin oynadığı Brawl Stars'ı oynatır. Granny isimli bir oyun da var onu da oynamıştım telefonumda. Evil Nun da oynadım en düşük ayarlarda ama Granny orta ayarlardaydı.(not: 6 yaşındaki kişi korku oyunu oynayacak hali yok tabi ama örnek olsun diye paylaştım.)
Ama arkadaşın alacağı tablet için aynını söyleyemem onu kendi bilir yani ben hiç Android tablet kullanmadım çünkü.

Bence o kadar da abartma benim 1GB RAM'li telefonum var custom ROM Android kurdum basit bazı oyunları oynatıyor. Mesela şuan herkesin oynadığı Brawl Stars'ı oynatır. Granny isimli bir oyun da var onu da oynamıştım telefonumda. Evil Nun da oynadım en düşük ayarlarda ama Granny orta ayarlardaydı.
Telefonla tableti kıyaslamamalısın.

Telefonla tableti kıyaslamamalısın.
Tamam mesajı düzenledim zaten ben bilemem yani hiç Android tablet kullanmadım.
(not: 6 yaşındaki kişi korku oyunu oynayacak hali yok tabi ama örnek olsun diye paylaştım.)
Ama arkadaşın alacağı tablet için aynını söyleyemem onu kendi bilir yani ben hiç Android tablet kullanmadım çünkü.

Geri
Yukarı