700 TL'ye hafif kusurlu i7 4712MQ ve GT 840M laptop alınır mı?

blackdeadly

Kilopat
  • İşlemci: I7 4712MQ 2.30GHz
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: GT840M 3GB
  • HDD: 500GB

700 TL'ye anlaştık ama ekran filminde çizik var artı olarak klavyede bazı tuşlar çalışmıyormuş. GTA 5, FIFA 18 oynanıyor? Alayım mı sizce, ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İşlemci: I7 4712MQ 2.30GHz
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: GT840M 3GB
  • HDD: 500GB

700 TL'ye anlaştık ama ekran filminde çizik var artı olarak klavyede bazı tuşlar çalışmıyormuş. GTA 5, FIFA 18 oynanıyor? Alayım mı sizce, ne dersiniz?

O zaman;
21.5" bir monitor Klavye ve fare almak zorundasin. Ama ekran karti biraz dusuk gibi geldi bana. Biraz daha fiyat kirmaya calis. Ama bu halde bence alinir.

O zaman;
21.5" bir monitor Klavye ve fare almak zorundasin. Ama ekran karti biraz dusuk gibi geldi bana. Biraz daha fiyat kirmaya calis. Ama bu halde bence alinir.

Çizik olayını anlamadım mesela oyuna girince çizik gidiyormuş, veya chrome'u açınca sadece masaüstünde var ekran kartından kaynaklı olabilir mi? Logitech MK240 Combo model klavye ve farem var yeni aldım 1 ay bile olmadı. Model Casper ama ondan çekiniyorum ne dersin?

Çizik olayını anlamadım mesela oyuna girince çizik gidiyormuş, veya chrome'u açınca sadece masaüstünde var ekran kartından kaynaklı olabilir mi? Logitech MK240 Combo model klavye ve farem var yeni aldım 1 ay bile olmadı. Model Casper ama ondan çekiniyorum ne dersin?

Acaba Intel'in islemcinin icinde gomulu olan HD Grapichs cipi arizali olabilir. Daha sonra GT840'a gecince sorun ortadan kalkiyor. Olabilir.

Model Casper degil. Markasi Casper'dir. Siz tam marka-model ogrenin. Internette arastirin.

Laptop cok nazlidir. Cok narindir. Oyle oyun oynamaya gelmez. Deli gibi isinir. Temizlemesi zordur. Butun parcalari sokmen gerekir. Bende Acer Aspire 5733 vardi. Ne lanet seydi. Kasa gibisi yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı