700 TL'ye kadar Mouse önerisi

Bütçe
600-700
Bro şu anki klavye farem Rampage. Açıkçası fena değil ama adamakıllı bir ekipman lazım artık. Farenin scroll tuşu zaten bozuk. Ve ağır, her hareket ettirdiğimde içinde bir şey oynuyor. Ama klavyenin hakkını vermek lazım :D kısacası kaliteli ürün arıyorum. Bir de Rival 5'i çok bilmiyorum açıkçası yanlış bir yorum yaptıysam özür dilerim.

Yok hocam estağfurullah. Keyfinize göre.

Hocam DA V2 en iyi değerlere sahip olan tercih, kötü yorum olarak ne okumuştunuz? Ayrıca DA V2 X de tercih edilebilir. Hem kablosuz bir mouse hem de sol tıkın önündeki 2 tuşa atama yapabilirsiniz. LoL gibi oyunlarda yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Faker bir ara kullanıp övmüştü sanırsam. Razer mouse'un site bölümüne eklemiş adamı 😃

Hocam da V2 en iyi değerlere sahip olan tercih, kötü yorum olarak ne okumuştunuz? Ayrıca da V2 X de tercih edilebilir. Hem kablosuz bir mouse hem de sol tıkın önündeki 2 tuşa atama yapabilirsiniz. LoL gibi oyunlarda yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Faker bir ara kullanıp övmüştü sanırsam. Razer farenin site bölümüne eklemiş adamı 😃

Genel olarak scroll tuşunun sıkıntılı olduğu söyleniyordu. Ve bir de malzeme kalitesinin.

Hocam da V2 en iyi değerlere sahip olan tercih, kötü yorum olarak ne okumuştunuz? Ayrıca da V2 X de tercih edilebilir. Hem kablosuz bir mouse hem de sol tıkın önündeki 2 tuşa atama yapabilirsiniz. LoL gibi oyunlarda yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Faker bir ara kullanıp övmüştü sanırsam. Razer farenin site bölümüne eklemiş adamı 😃

Dostum bir de da V2 X hangi model anlayamadım ve Amazon'dan almayı düşünüyorum. Fakat fiyatının daha uygun olduğu ve güvenilir bir site varsa link atabilir misiniz?

Hocam kötü dediğimiz 699 TL ve şu an en iyi fiyatına. Daha iyileri (SteelSeries için) sizin bütçenizi aşıyor. Eğer bütçenizi arttırabilirseniz önerileri süzgeçten geçirebiliriz.

F/P arıyorsanız Rampage. Kaliteli ürün arıyorsanız; SteelSeries, Logitech, Razer keyif ve tarzınıza göre bu markalardan araştırmanız yararınıza olabilir.

(temizlik konusunda sıkıntı çekmemeniz için siyah öneriyorum)
Hocam batırdınız ama.Bari önerim bu deyin en iyisi demeyin.

Razer Mamba Elite RZ01-02560100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ne kadar iyi bilmem ama.

Genel olarak scroll tuşunun sıkıntılı olduğu söyleniyordu. Ve bir de malzeme kalitesinin.
Mouse'un kronik bir sorunu bulunmuyor. Malzeme kalitesi düşük tutulmuş ama rahatsız etmiyor veya masadan düşürmekle parçalara ayrılacak kadar değil. Scroll tuşunun sıkıntısı kirden dolayı oluşabilir. Amazon'dan alırsanız her türlü yardımcı oluyorlar zaten ama sanmıyorum sıkıntı çıkacağını.
Dostum bir de da V2 X hangi model anlayamadım ve Amazon'dan almayı düşünüyorum. Fakat fiyatının daha uygun olduğu ve güvenilir bir site varsa link atabilir misiniz?
V2 X DeathAdder V2'nin kablosuzu:
Amazon'da bulunuyor mu bilmiyorum. Şu anda fazla müsait değilim bakamıyorum maalesef.

Bro bütçenin bayağı üstünde ama indirime girme olasılığı varsa değerlendirebilirim önümüzdeki aralıktan indirim günleri olacak mı? Bilginiz var mı?

Farenin kronik bir sorunu bulunmuyor. Malzeme kalitesi düşük tutulmuş ama rahatsız etmiyor veya masadan düşürmekle parçalara ayrılacak kadar değil. Scroll tuşunun sıkıntısı kirden dolayı oluşabilir. Amazon'dan alırsanız her türlü yardımcı oluyorlar zaten ama sanmıyorum sıkıntı çıkacağını.

V2 X DeathAdder v2'nin kablosuzu:
Amazon'da bulunuyor mu bilmiyorum. Şu anda fazla müsait değilim bakamıyorum maalesef.

Kablosuzları pek sevmiyorum. Şarj sıkıntısı/pil çekmek istemiyorum. Normal DeathAdder V2 daha iyi olur gibi geliyor. Ve bir de arkadaşın attığı Rival 5 için ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
Bro bütçenin bayağı üstünde ama indirime girme olasılığı varsa değerlendirebilirim önümüzdeki aralıktan indirim günleri olacak mı? Bilginiz var mı?

Kablosuzları pek sevmiyorum. Şarj sıkıntısı/pil çekmek istemiyorum. Normal DeathAdder V2 daha iyi olur gibi geliyor. Ve bir de arkadaşın attığı Rival 5 için ne düşünüyorsunuz.
698 lira hocam prime ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı