700 TL'ye kadar oyuncu kulaklık öneri

Bütçe
500 TL ama 700 küsüre kadar çıkarırım

Bunlardan başka seçenek yok sanırsam. Aralarında önerecek olursam: Malzeme kalitesi, ses ve mikrofon kalitesi olarak BlackShark seçerim. BlackShark'ın tek sıkıntı suni deri kulak pedleri. İlerleyen zamanlarda soyulma yapabilir, o zaman değiştirmeniz gerekir. G335 ise süngerimsi dayanıklı pedleri var. BlackShark çok rahat bir modeldir (ilk birkaç gün sıkı olduğu için ağrı yapabilir, sonrasında sıkıntı çıkarmaz).

Hocam kablosuz öneri lazım. Belirtmeyi unutmuşum. Kablolu beni çok sinir ediyor.

Hocam kablosuz öneri lazım. Belirtmeyi unutmuşum. Kablolu beni çok sinir ediyor.
Bu bütçeye kablosuz kulak üstü sadece Rampage var. Onlardan almak da 700TL'yi çöpe atmak demek açıkçası. BlackShark'ın kablosu fazlasıyla uzun. Sizi neyin rahatsız ettiğini bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmaz gibi duruyor.

Bu bütçeye kablosuz kulak üstü sadece Rampage var. Onlardan almak da 700TL'yi çöpe atmak demek açıkçası. Blackshark'ın kablosu fazlasıyla uzun. Sizi neyin rahatsız ettiğini bilmiyorum ama sıkıntı çıkarmaz gibi duruyor.

Hocam kalkıp bir şey alacaksam dolaşıyor sinir krizi geçiyorum. Kablosuz kaliteliyle kablolunun kalitelisi hemen hemen aynı performansı verir mi?

Ve ayrıca anladığım kadarıyla kablosuzlar kablolulara kıyasla daha pahalı?

Hocam kalkıp bir şey alacaksam dolaşıyor sinir krizi geçiyorum. Kablosuz kaliteliyle kablolunun kalitelisi hemen hemen aynı performansı verir mi?

Ve ayrıca anladığım kadarıyla kablosuzlar kablolulara kıyasla daha pahalı?

Evet bütçenizi arttırabilirseniz bunu alın arttıramıyorsanız ilk mesajımda önerdiğim kablolu kulaklıklardan alın.

Başka önerisi olan var mı? @kino hocam kulaklıktan anlayan 2 kişi etiketlemiştiniz onları da etiketler misiniz?

Geri
Yukarı