700 TL’ye Nitro için SSD tavsiyesi

altnbrn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Acer Nitro AN515-54-583J modelıne sahıbım. SSD takmak ıstıyorum. 1 tane takılı yanına. Su modelı takmak ıstıyorum. Sizce uyumlu olur mu ya da tavsıye edecegınız model var mıdır? 700 TL bütçem var.
SSD

Dosya Ekleri

• Acer-Nitro-5-İncelemesi-08-1140x641.jpg
    Acer-Nitro-5-İncelemesi-08-1140x641.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 56
Uyumludur.

Uyumludur kullanabilirsiniz.

O SSD yerine bunu alın, çok daha iyi.

Uyumludur.

CS3030 önermem.

Arkadaşlar, Acer Nitro AN515-54-583J modelıne sahıbım. SSD takmak ıstıyorum. 1 tane takılı yanına. Su modelı takmak ıstıyorum. Sizce uyumlu olur mu ya da tavsıye edecegınız model var mıdır? 700 TL bütçem var.
SSD

NV1 laptop ağırlıklı SSD olsa da, A2000 veya SN750 daha iyi bir seçenek olabilir.

M2 SSD VE NVME SSD FARK YARATIRMI IKISINDEN BIRINI DE TAKSAM YOKSA BU SORDUGUM KINGSTON UYUMLU MU HANGISININ UYUMLU OLDUGUNU NASIL OGRENEBILIRIM
NVMe M.2 SSD BU VE BUNUN ARASINDAKI FARK NEDIR Nvme SSD BURU M2 SSD BIRI SSD 1 tane NVME TAKILI PC DE AMA m2 Olani mi alayim duz ssd yi mi
NVMe KINGSTON RBUSNS8 bu takili pc de ama yanina ne takmaliyim hangisini takmaliyim
Bir konuda açıklamasını yaptım. Kısaca değişiklikler diyeyim.
M2 SSD VE NVME SSD FARK YARATIRMI IKISINDEN BIRINI DE TAKSAM YOKSA BU SORDUGUM KINGSTON UYUMLU MU HANGISININ UYUMLU OLDUGUNU NASIL OGRENEBILIRIM
NVMe M.2 SSD BU VE BUNUN ARASINDAKI FARK NEDIR Nvme SSD BURU M2 SSD BIRI SSD 1 tane NVME TAKILI PC DE AMA m2 Olani mi alayim duz ssd yi mi
NVMe KINGSTON RBUSNS8 bu takili pc de ama yanina ne takmaliyim hangisini takmaliyim
Hocam CS3030 neden önermezsiniz merak ettim.
Uyumludur kullanabilirsiniz.

O SSD yerine bunu alın, çok daha iyi.

Uyumlu olur sorun olmaz.

Son düzenleme:
@altnbrn

M.2 SATA ve normal SATA SSD'lerde pek fark yok. M.2 NVMe de fark var.
Mesela M.2 SSD ya da normal SATA SSD aldığında ortalama 550/450 civarı bir hız alabiliyorsun. NVMe dediğimiz olayda M.2 Turbo slotlar 32Gbps destekler, saniyede 3500'lü sayılar karşımıza çıkar, olay budur. Yani NVMe SSD çok daha hızlıdır.

@altnbrn

M.2 SATA ve normal SATA SSD'lerde pek fark yok. M.2 NVMe de fark var.
Mesela M.2 SSD ya da normal SATA SSD aldığında ortalama 550/450 civarı bir hız alabiliyorsun. NVMe dediğimiz olayda M.2 Turbo slotlar 32Gbps destekler, saniyede 3500'lü sayılar karşımıza çıkar, olay budur. Yani NVMe SSD çok daha hızlıdır.
Ikiside Uyumlu Olarak Calisir Demi Bilgisayarda Sikinti Cikarmaz

Geri
Yukarı