700 TL'ye R9 280 Ekran Kartı

Morphinee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 700 TL'ye kadar alınabilecek en iyi f/p ürünü önerir misiniz?

MSI R9 280 düsünüyordum ama birçok arkadaş r9 280 kasma sorunu vesayre yazmış alıcakken vazgeçtim diyebilirim. Sizce MSI bu konuda iyi midir? Çünkü Sapphire göre 45 TL daha pahalı. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki msi r9 280 677 TL neredeyse 40 tl fark var r9 285 yerine msi r9 280 alsam pişmanlık yaratırmı msi istememin sebebi anakartımın h97 gaming 3 olması bendede anakart ile ekran kartının aynı marka olmasını istiyorum :)

Bildiğim kadarıyla R9 280X'de sorun var fakat kasma sorunu değil ekranda çizgiler gözüküyormuş fakat ekran kartı bios güncellemesi ile düzeliyormuş. Yani gönül rahatlığıyla alabilirsin Güzel kart.

Arkadaşın aklını karıştırmazsanız sevinirim BIOS güncellemesi ile Ekran kartı arasındaki bağlantıyı nasıl kurdunuz anlayamadım . Benim fikrimce R9 280 3GB VRAM ile R9 285'den daha uzun ömürlü çünkü VRAM'a abanan oyunlar çıkmaya devam ediyor. Fakat R9 285 biraz daha performanslı . R9 280x , R9 285 den de performanslı 280x GTX 770 seviyesinde bir kart . Sadece ASUS modelinde Artifact (görüntüde kırılma)sorunu yaşayanlar olmuş onu da güncellemeyle çözmüşlerdir.

Birde hocam ben montaj yaparken aldıgım sisteme yaptırıcagımda şimdi sinerjiden topluyorum sinerjide o kart yok :vıy:
ayrıca anakart ile aynı marka kart olmasını istiyorum o yüzden msi r9 280 alıcagım sanırım yardımlarınız için teşekkürler güzel forum!(y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı