7000 - 10000 TL Arası Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 80167
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 80167

Ziyaretçi
7 ile 10 bin TL arası laptop arıyorum. Kasalı ne yazık ki alamıyorum çünkü sürekli taşıma ihtiyacı duyuyorum.

MSI GS73VR'ye bakmıştım, fazla ince olduğu için çok ısındığından bahsettiler.
MSI GE73VR'ye de bakmıştım, TN panel istemediğim için almak istemedim.

Benim için önemli olan kriterler:

• GTX 1060 yeterli olacaktır.
  • Fazla ısınmasın, 75-80 dereceleri geçmesin.
  • Aşırı kalın olmasın.
  • IPS ekran olsun.

ASUS GL502VS'ye de baktım, GTX 1070'li ancak o da çok ısınıyormuş...

Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster t7 v10.1.1 incele sogutmasi gayet iyi biraz sesli mumkun olursa magazasina git bi sesini incele ssdsi cok iyi diger laptoplara gore kasasi aluminyum ekrani ips kalinligida normal

Merhabalar Monster Tulpar serisine bakabilirsiniz.Ayrıca benim de bir sorum olacak bende MSİ GS63VR 7RG modelini aldım da ekranı IPS mi bilemiyorum nasıl öğrenebilirim?Ekranı 15"6 1920x1080 FHD 120 hz 3 ms yansımasız yazıyor yansımasız yazdığı için IPS mi oluyor?

Merhabalar Monster Tulpar serisine bakabilirsiniz.Ayrıca benim de bir sorum olacak bende MSİ GS63VR 7RG modelini aldım da ekranı IPS mi bilemiyorum nasıl öğrenebilirim?Ekranı 15"6 1920x1080 FHD 120 hz 3 ms yansımasız yazıyor yansımasız yazdığı için IPS mi oluyor?

Size daha yararli olucak su videoyu atayim. Yansimasiz olmasi degil gorus acisi farkliligidir buda teknolojiden kaynaklidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin bilgisayariniz icin yardimci programlarla yada en basiti videodaki gibi bukerek anlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı