7000-10000 TL arası laptop tavsiyesi

MehmetKom

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i3 12100F
Asus Nvidia RTX3050 8GB OC
16GB RAM
Merhaba. Kardeşim üniversiteye başladığı için bir laptop hediye etmek istiyorum. Tercih etmesemde uzun ömürlü olması için 9 10 bin civarına çıkabilirim arama tercihim 7-8 bin bandıdır. Genelde dizi film ödev ile kullanılacak fakat arada oyun oynamak isterse de Intel ekran kartlı olsun istemiyorum. Tavsiyeleriniz benim için kıymetli. Teşekkürler.

Bunu alıp ileride 8 GB ram daha eklerseniz çoğu oyunu oynatır VEGA 7.
Bu da oyun testi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Usta çok teşekkür ederim bunu alacağım galiba çok mantıklı duruyor

Bunu alıp ileride 8 GB ram daha eklerseniz çoğu oyunu oynatır VEGA 7.
Bu da oyun testi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam teşekkür ederim. Hepsiburadada en düşük fiyattı ve aldım. Sayende içime sinen bir cihaz oldu.

Son düzenleme:
Usta çok teşekkür ederim bunu alacağım galiba çok mantıklı duruyor

Hocam teşekkür ederim. Hepsiburadada en düşük fiyattı ve aldım. Sayende içime sinen bir cihaz oldu.
Ne demek hocam rica ederim. Kardeşiniz güle güle sorunsuz bir şekilde kullansın hayırlı olsun DELL üzmez😊
İzlemek isterseniz şöyle bir tanıtım videosu da buldum laptopu detaylı bir şekilde gösteriyor arkadaş :

Son düzenleme:
Şimdi sen 7 ile 10 bin arası bir laptop istiyorum demişsin. 7 ile 10 arası laptop bulunur. Ödevini falan yaptırır, fakat oyun oynatır mı bilemem. Sen en iyisi az daha çalış 18 bin TL falan topla ve Lenovo Ideapad Gaming 3 al. Çok iyi bir laptop. Sadece 16 GB RAM olmasına dikkat et. Hem oyun oynarsın hem ödevlerini yaparsın. Ama unutma amacı oyun. Adı üstünde Gaming. Bütçene 8 bin daha eklersen alırsın.

Geri
Yukarı