7000 - 10000TL telefon önerisi

Bütçe
7000-10000
Arkadaşım sonuçta "Redmi" serisi ve de 10 Pro' da yakınlık sensörü düzgün çalışmıyor.
Samsung'un da S serisi var ama Ultra ile FE aynı değil. 10K TL'ye kadar bir öneri istemiş daha iyisi olduğunu düşünmüyorum ben de. S20 FE güzel telefon atmışsın ama 12K fiyatı. 10s 6GB RAM barındırıyor, 10 PRO ise 8GB. Birçok farklı konuda da 10 PRO daha önde bir telefon. Epey'de karşılaştırma yapabilirsin. Yıllardır da kullanıyoruz bir sorun yaşamadık. Bu fiyata bu kadar. Sensör sorunuyla da pek karşılaşmadım açıkçası.

Samsung'un da s serisi var ama Ultra ile FE aynı değil. 10k TL'ye kadar bir öneri istemiş daha iyisi olduğunu düşünmüyorum ben de. S20 FE güzel telefon atmışsın ama 12K fiyatı. 10s 6 GB RAM barındırıyor, 10 Pro ise 8 GB. Birçok farklı konuda da 10 Pro daha önde bir telefon. Epey'de karşılaştırma yapabilirsin. Yıllardır da kullanıyoruz bir sorun yaşamadık. Bu fiyata bu kadar. Sensör sorunuyla da pek karşılaşmadım açıkçası.

2 bin TL günümüz ekonomisini düşününce yüksek bir meblağa değil. En fazla 3-4 haftada eline geçebilecek bir para.

Arkadaş 2.el de alabileceğini söylemiş. Bence S20 FE önerisi sıfır - 2.el karışık bak işte kafası yazılmış.

Ki benim de araştırma şeklim böyle oluyor artık şu dönemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı