7000-7500 TL'ye bilgisayar toplama

Bütçe
7500

Anelko

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, şu son günlerde fazlasıyla konu açmaya başladım. Sebebi samimiyetinize güvenmemden kaynaklanıyor. İyi ki varsınız öncelikle. <3
Fikirlerinizi almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim fiyat aralığında sadece oyun odaklı bir PC toplamak istiyorum. Ben bir PC topladım. Aşağıya ekleyeceğim. Siz de mümkünse Vatan'dan toplayarak ya da topladığım sistemdeki eksikleri gidererek yardımcı olursanız çok sevinirim. Montör dahil olmayacak. Şimdiden teşekkür ederim.

EF8C9BFE-F750-4933-A21D-42688ABF3A25.png

Hocam bu toplama işinden çok anlamıyorum ama 1050ti çok saçma olmuş hele o anakart gereksiz pahalı bence bu sisteme gerek yok.

O fiyata kat kat iyisi toplanır ama Vatan Bilgisayar'da şuan stok sorunları olduğu için yardımcı olabileceğimi sanmıyorum.

1TB HDD ekleyip düşünebilirsiniz. Anakartı da değiştirebilirseniz sizin yararınıza.
Hocam bence artık bunu önermeyi bırakın. Pollux 3T 10 ile aynı fiyata 1660 ti’li toplanıyor.

Neden Vatan'dan topladığınızı merak ettim. Ayrıca 10400F varken, 9. nesilde kalmaya gerek yok diye düşünüyorum. Konuya vakıf olan kişiler elbet güzel bir sistem toplayacaktır. İmzamdaki sistemde monitör ve ekipmanlar hariç 6700-6800 civarı tutmuştu, indirim kovalayıp ayrı yerlerden almıştım. Akakçe, epey, cimri gibi sitelerden baktım.

1TB HDD ekleyip düşünebilirsiniz. Anakartı da değiştirebilirseniz sizin yararınıza.

İlla Vatan diyorsa bu sistemi al geç dostum.

Selamlar arkadaşlar, şu son günlerde fazlasıyla konu açmaya başladım. Sebebi samimiyetinize güvenmemden kaynaklanıyor. İyi ki varsınız öncelikle. <3
Fikirlerinizi almak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim fiyat aralığında sadece oyun odaklı bir PC toplamak istiyorum. Ben bir PC topladım. Aşağıya ekleyeceğim. Siz de mümkünse Vatan'dan toplayarak ya da topladığım sistemdeki eksikleri gidererek yardımcı olursanız çok sevinirim. Montör dahil olmayacak. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 870864

1050 Ti yerine 1650 alınabilir ve anakart o para için bence gereksiz.

Geri
Yukarı