7000-8000 TL arası oyuncu laptobu önerisi

Stackzy24

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçeme uygun gaming laptop arıyorum.

Monster'lar dikkatimi çekti, ancak 1660ti ekran kartlı bir bilgisayara 60Hz monitör koymaları beni birazcik soğuttu.

144Hz olan modelleri ise 9000TL' den başlıyor.

Ama genel olarakta piyasaya göre ucuzlar.

İlk sorum 60Hz olan ekranı 1660Ti ekran karti ile bana bir sorun yaşatır mı?

İkinci sorum, varsa başka önerilerinizi isteyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
60Hz ile 144Hz arasında inanılmaz boyutta fark var, GTX 1660 Ti gibi bir ekran kartına 144Hz ekran yakışır. Amazon.com: Newest ASUS ROG Strix Scar III G731GU Gaming Laptop, 9th Gen Intel 6-Core i7-9750H, 17.3" Full HD Display, 16GB DDR4 128GB PCIe SSD + 1TB HDD, 6GB GTX 1660 Ti RGB Backlit Keyboard WiFi BT 5.0 Win 10: Electronics almanızı tavsiye ederim, neden yurtdışı diyecek olursanız çünkü daha uyguna geliyor.
Yurtdışından laptop getirtilmiyor, gümrüğe takılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Monster'lar dikkatimi çekti, ancak 1660ti ekran kartlı bir bilgisayara 60Hz monitör koymaları beni birazcik soğuttu.

Merhaba, öncelikle benim aldığım model senin bütçenden 1000₺ fazla. Ama kullanıcısı olduğum ve iyi olduğundan emin olduğum için yazacağım. Tulpar T7 v19.3 modeli mükemmel. Jedi Fallen Order, PUBG, GTA V, MK10, Odyssey, Apex, Battlefield 1, Fifa19, Shadow of the Tomb Raider oyunlarının hepsini, EN ÜST AYARLARDA, herhangi bir ISI veya FPS sorunu olmadan oynadım. Tasarımı çok şık. Ekran mükemmel. Tavsiye ederim. Almadan önce 2-3 hafta araştırdım bu arada, bu fiyata daha iyisini bulamadım.

1. soruna cevap olarak ise şunu söyleyebilirim; 60Hz olması hiçbir ekran kartı ile sorun yaşatmaz. 144Hz vs. 60 Hz videolarını YouTube’da bulabilirsin, yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:

Kardeşim sana samimi tavsiye vericem bu alttaki ürünü kış indirimlerine bekle 8800TL olucak(biliyorum çünkü her indirime girdiğinde bakıyorum hep 8800TL oluyor. Bütçene bi 800 TL daha katıp bunu al hem RTX 2060 hem 144hz hem 17.3'' falan yani verdiği özellikleri 8800TL bazında bulamassın.

Kardeşim sana samimi tavsiye vericem bu alttaki ürünü kış indirimlerine bekle 8800TL olucak(biliyorum çünkü her indirime girdiğinde bakıyorum hep 8800TL oluyor. Bütçene bi 800 TL daha katıp bunu al hem RTX 2060 hem 144hz hem 17.3'' falan yani verdiği özellikleri 8800TL bazında bulamassın.

Bu dediğin kış indirmlerinin tarihinden haberin var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı