7000-8000 TL arası TV önerisi

asdek

Hectopat
Arkadaşlar televizyonlar hakkında o kadar bilgim yok, ama bu bütçeye beni üzmeyecek ve paramın hakkını alabileceğim bir TV arıyorum.

Benim Samsung ve LG TV'yi karşılaştırma fırsatım oldu. Ve gerçekten diyebilirim ki televizyonda LG tercih edilmeli.

Q70 ve Q60 iyi değil. Samsung'un iyi modelleri Q70R ve Q80T'den başlıyor diye biliyorum. Fiyatına göre o kadar kaliteli değil.

Bu iyi bir seçim:

Bu oyun için çok iyi bir televizyon değil ama onun dışındaki amaçlar için çok iyidir.

İnternette satan bir yer bulamadım. Oturduğunuz yerdeki Vatan'da varsa bakın derim.

LG anlarım da Samsung adını kullanıp kalitesiz ürünleri çok pahalıya satıyor. Attığım ürün daha iyi, araştırın isterseniz.
Araştırmak isterim. Rakip olan 2 modeli kullandım Sony ve Samsung tarafında. Samsung çok daha iyiydi. Bence forumda sorarak televizyon alınmaz. Yerine gidip görerek, ölçerek alınır.

Araştırmak isterim. Rakip olan 2 modeli kullandım Sony ve Samsung tarafında. Samsung çok daha iyiydi. Bence forumda sorarak televizyon alınmaz. Yerine gidip görerek, ölçerek alınır.
Doğru, mağazaya gidip kendin denemek en iyisi ama burada da en azından seçenekler oluşuyor.

Markaya göre değil de aslında modele göre almak daha iyi. Q60 zaten, önerdiğim model ile yarışamaz. Q70R yarışır o da renk canlılığı, görüntü kalitesi vb. özelliklerle geride kalıyor. Bir de daha pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Q60 ve Q70 yerine o bütçede daha iyi ürünler var aslında sadece araştırmak gerekli.

Yukarıda dediğim gibi Q80 ve Q70R iyi televizyonlar ama pahalılar. Q60 ve Q70 ise pahalı ve o kadar iyi değil.

Geri
Yukarı