7000 - 8000 TL telefon önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi, telefon önerilerinize açığım.
İkinci El (Yurtiçi)
•OnePlus 8
•iPhone XR
•Mi 10T Pro
•S20 FE

İkinci El (Yurtdışı)
•OnePlus 8 Pro
•OnePlus 8T
•Xiaomi 11T Pro
•Mi 10 Ultra

Sıfır (Yurtiçi)
•Realme GT Master Edition
•Redmi Note 10 Pro
•M33

S10+, iPhone XR'dan ve S20 FE'den daha iyi, 7.500 TL civarına temizini bulursanız diğer cihazları almanın çok bir mantığı yok. Mi 10T Pro'nunda yazılımsal problemleri var uzun vadede memnun etmeyebilir önermiyorum.

S10+, iPhone XR'dan ve S20 FE'den daha iyi, 7.500 TL civarına temizini bulursanız diğer cihazları almanın çok bir mantığı yok. Mi 10T Pro'nunda yazılımsal problemleri var uzun vadede memnun etmeyebilir önermiyorum.
Bu önerinin yanlış olduğu için attığım beğenmedim için cidden cihaz önerime mi beğenmedim attın 🤣

Cidden fanboysun başka bir açıklaması yok.

Bu önerinin yanlış olduğu için attığım beğenmedim için cidden cihaz önerime mi beğenmedim attın 🤣

8.000 TL bütçede alınabilecek en mantıklı cihazı öneriyoruz, o bütçede alınabilecek bütün cihazları değil.

S10+ bazı senaryolarda S21 FE'den bile daha iyi. Kaldı ki S20 FE'den bahsediyoruz, FE modellerinden daha kötü olan model S10E'dir. XR'dan bahsetmiyorum bile, 828p, Dolby Vision'u bile olmayan düşük bütçeli bir cihaz, yurt dışında XR ve SE modelleri amiral gemilerine rakip olsun diye üretilmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı