7000-8000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
8000
İşlemciyi R5 5600'e yükseltin, kalan para ile ikinci el 6600 XT bakılabilir.
Cozuldu. 3060 Ti'den daha performansli şu an.
3060 Ti'ın bir kere rakibi değil ki yaklaşsın, biraz imkansız gibi o. 3060'ı geçtiği birkaç oyun var tabii.

Cozuldu. 3060 Ti'dan daha performansli şu an. Gun gectikce daha da iyilesiyor.

Bence 3090'dan daha güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci darboğazını bir müddet göze alarak 4060 alabilirsin güç tüketimi olarak çok verimli DLSS 3 ile performansı ciddi seviyede artan F/P bir kart gözümde.

İşlemci darboğazını bir müddet göze alarak 4060 alabilirsin güç tüketimi olarak çok verimli DLSS 3 ile performansı ciddi seviyede artan F/P bir kart gözümde.

Alacağım her kartı işlemci darboğazını göze alarak alacağım. Fakat 4060 bütçemin çok üstünde. Ayrıca 2. el kartlara bulaşmak istemiyorum çünkü testleri konusunda pek bilgili değilim ve işten ayıracak zaman da bulamayabilirim. Arc 750 ve attığım arasında kaldım.

Alacağım her kartı işlemci darboğazını göze alarak alacağım. Fakat 4060 bütçemin çok üstünde. Ayrıca 2. el kartlara bulaşmak istemiyorum çünkü testleri konusunda pek bilgili değilim ve işten ayıracak zaman da bulamayabilirim. Arc 750 ve attığım arasında kaldım.

Arc kartlar güzel olsa da yazılımsal olarak hala ufak tefek sorunları var giriş seviyesi bir kart alıyorsun bunun daha uzun ömürlü olması için DLSS destekli 3000 serisi bir kart tercih edebilirsin.

Bence 3090'dan daha güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RT performansinda NVIDIA gececektir elbet. Ham guc olarak 3060dan biraz daha guclu. Ti diyerek abartmisim, duzelttim kusuruma bakmayiniz.
Ancak fiyat olarak A750, 3060in cok daha onunde.

Screenshot_20231224-012332_Opera.jpg

Son düzenleme:
RT performansi dusuk normal olarak. Diger turlu daha guclu.
Ayrica bu attigim SS 7 ay oncesinin. Gelen driver guncellemelerini dusun istersen. Tabii Ti diyerek abartmisim, duzelltim. Kusuruma bakmayiniz.
Ancak fiyat olarak A750, 3060'in cok daha onunde.

Eki Görüntüle 2063021

Dalgamı geçiyorsun? Hâlâ aynı değerler. Attığım saniyeye bak.

Dalgamı geçiyorsun? Hâlâ aynı değerler. Attığım saniyeye bak.

Dogrudur. Ksuuruma bakmayiniz duzeltiyorum.
Ancak fiyati yuzunden alinabilexek bir kart bence.
Screenshot_20231224-012826_Opera.jpg

Sonucta 4060 ile nerdeyse ayni degerleri veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı