8000 TL'ye ekran kartı önerisi

Kaan Gizli

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bundan bir veya 2 hafta öncesinde 5700XT satmalı mıyım? İsimli bir konu açmıştım kartımı 10bin TL'ye sattım, belli harcamalarından sonra cebimde 8bin Türk lirası kaldı 2.el satım platformlarında 3060 yurt dışından ve anladığım kadarıyla garantisiz şekilde 7500 8000 arasında buldum ancak garanti konusu bana tereddüt ettirdi. Bu nedenle 8bin TL'lik bütçe ile alabileceğim ekran kartı önerisi rica ediyorum sizlerden. Ayrıca siz olsanız yurt dışından gelmiş 0 RTX 3060 ekran kartını(çok büyük ihtimalle garantisiz) alır mıydınız?

Arkadaşlar merhaba, bundan bir veya 2 hafta öncesinde 5700XT satmalı mıyım? İsimli bir konu açmıştım kartımı 10bin TL'ye sattım, belli harcamalarından sonra cebimde 8bin Türk lirası kaldı 2.el satım platformlarında 3060 yurt dışından ve anladığım kadarıyla garantisiz şekilde 7500 8000 arasında buldum ancak garanti konusu bana tereddüt ettirdi. Bu nedenle 8bin TL'lik bütçe ile alabileceğim ekran kartı önerisi rica ediyorum sizlerden. Ayrıca siz olsanız yurt dışından gelmiş 0 RTX 3060 ekran kartını(çok büyük ihtimalle garantisiz) alır mıydınız?
Garantisiz ürüne o kadar para ödemezdim.

Hazır sistem alıp gerisini satmak en mantıklısı gözüküyor şu an. Çok ucuza geleceğine eminim.
(Çok büyük ihtimalle garantisiz) alır mıydınız?

İki gün sonra elinde patlarsa, yanarsa ne yapacaksın. Elektronik alet bu.

İkinci el, garantisiz karta 8000 vermek yerine gidip mağazadan bunu al daha iyi.

İstanbul, Kocaeli ve Sivas da var.
Keşke Mersin'de ürün bulunsa ancak Mersin'de maalesef yok belki İstanbul'dan tanıdık ayarliyip almaya çalışabilirim bütçemi zorlasam bile ekran kartına sadece şu anki koşullarda 8400 verebilirim
Peki beklemem bir şey değiştirir mi sizce bundan bir ay öncesinde bu fiyatlara 3070 alanlar bile olmuş nasıl öngörüyorsunuz sistemimde r5 3600 olduğu için 3060 tan daha yükseğinde açıkçası gözüm yok

Keşke Mersin'de ürün bulunsa ancak Mersin'de maalesef yok belki İstanbul'dan tanıdık ayarliyip almaya çalışabilirim bütçemi zorlasam bile ekran kartına sadece şu anki koşullarda 8400 verebilirim
Peki beklemem bir şey değiştirir mi sizce bundan bir ay öncesinde bu fiyatlara 3070 alanlar bile olmuş nasıl öngörüyorsunuz sistemimde r5 3600 olduğu için 3060 tan daha yükseğinde açıkçası gözüm yok

Mersin de var. Ama 8800 TL.

İkinci el 1070, 1070 Ti veya 1080 bakın derim, piyasada daha çok kart bulununca da çok zarar etmeden satıp 3070 veya 3060 Ti'a geçersiniz. 5700 XT seviyelerinden RTX 3060'a düşürmeye gerek yok performansı.

Garantisiz ürün almazdım o ayrı konu, 3060'a 8K vermezdim o bambaşka bir konu. Aynı sizin gibi bende kartımı sattım ve piyasanın yıl sonuna kadar düzeleceğini düşündüğümden 1050Ti aldım. 3060Ti veya 3070 bekliyorum hocam. Bu tarz bir şeyler yapabilirsiniz. Ya da illaki alacağım derseniz ikinci el 2080'ler sanırım o fiyatlara bulunuyor.

Geri
Yukarı